Reklama
Reklama

Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej dla Rogalowego Muzeum Poznania

fot. Rogalowe Muzeum Poznania

Po siedmiu latach działalności, muzeum zdobyło zaszczytne wyróżnienie.

Rogalowe Muzeum Poznania przy Klasztornej 23, to miejsce, w którym turyści już od 2014 roku mogą przychodzić na warsztaty pieczenia rogali świętomarcińskich. Wypiekom zawsze towarzyszą opowieści "Rogalowego mistrza" o historii Poznania. Uczy on swoich gości tutejszej gwary i pokazuje, krok po kroku, jak samodzielnie wykonać słynnego rogala świętomarcińskiego.

W czwartek, Szymon Walter założyciel muzeum, otrzymał Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej od kapituły konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny. - Dzięki tej nagrodzie poczuliśmy, że siedem lat naszej działalności jest doceniane nie tylko przez tysiące turystów, którym mogliśmy opowiedzieć o Poznaniu, ale także przez branżę turystyczną - mówi Szymon Walter z Rogalowego Muzeum Poznania.

To nie wszystko, Rogalowe Muzeum Poznania w tym roku zdobyło także Certyfikat PLOT w regionalnym etapie konkursu. Dzięki wspólnym działaniom z PLOT, Muzeum było wielokrotnie wspominane w artykułach prasowych, wpisach blogowych, a także w programach telewizyjnych i na świecie. - Bardzo cieszymy z sukcesu Rogalowego Muzeum Poznania. Certyfikat POT to w pełni zasłużona nagroda dla jednej z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w Poznaniu. Wielu turystów rozpoczyna swój pobyt w Poznaniu właśnie tam - mówi Jan Mazurczak, Prezes Zarządu PLOT.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
10℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
6.88 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro