Reklama

Transparenty "Twój ból jest lepszy niż mój" zawisły w Poznaniu

fot. Czytelniczka

Od soboty zrobiło się bardzo głośno o utworze Kazika pt. "Twój ból jest lepszy niż mój". Tytuł piosenki artysty pojawił się na banerze zawieszonym na wiadukcie na ul Hetmańskiej.

"Podczas spaceru zauważyłam taki baner z protestem... Myślę, że może to zainteresować mieszkańców Poznania" - napisała nasza Czytelniczka przesyłając zdjęcie z ulicy Hetmańskiej. Podobny baner zawisł też na jednym z balkonów na os. Bolesława Chrobrego w Poznaniu.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Przypomnijmy o utworze Kazika zrobiło się głośno po tym jak w piątek zwyciężył w notowaniu "Listy przebojów Trójki", ale kilka minut po emisji audycji, notowanie zniknęło z oficjalnej strony radia. Pojawiła się też informacja dyrekcji radia odnośnie manipulacji głosów. Sprawa cały czas jest wyjaśniana. "Twój ból jest lepszy niż mój" opowiada o wizycie Jarosława Kaczyńskiego na cmentarzu 10 kwietnia wówczas wszystkie nekropolie w związku z pandemią koronawirusa były zamknięte.

Mimo obostrzeń w kilku miastach w Polsce odbyły się protesty przeciwko cenzurze. w Katowicach, Gdańsku czy w Rybniku mieszkańcy spotkali się i wspólnie z telefonów puszczali piosenkę. W innych miastach podobnie jak w Poznaniu pojawiają się banery z tytułem piosenki.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
15.21 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro