Reklama

Kultura w czasach pandemii: Hindus mieszkający w Poznaniu fotografuje modelki na... WhatsAppie!

fot. anubhavsood.eu / Instagram

Anubhav chce w ten sposób zainspirować innych do działania.

Fotograf - amator pochodzi z Indii i od 6 lat mieszka w Poznaniu. Na co dzień pracuje w firmie farmaceutycznej, a fotografia jest jego pasją realizowaną po godzinach. - Ze względu na pandemię koronawirusa obecnie sesje zdjęciowe realizuję z domu na całym świecie za pośrednictwem aplikacji WhatsApp - wyjaśnia. - Zainspirowałem się włoskim fotografem Alessio Albi. Ciężko jest, gdy fotografowanie jest rzeczą, którą robisz codziennie i nagle nie możesz realizować swojej pasji, bo musisz zostać w domu. Zrozumiałem, że aparat i technologia nie ograniczają naszej kreatywności. Jedno połączenie video może się zamienić w dobrą sesję - mówi.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Anubhav fotografował modelki profesjonalne i amatorki z całego świata - Polski, Niemiec, Szwajcarii czy Ameryki. - Nie ma granic dla takich sesji fotograficznych. Moim modelem może być każdy, kto choć trochę zna język angielski. Zrobienie jednego zdjęcia na takiej wirtualnej sesji zajmuje mi około 3 godzin, dlatego istotna jest cierpliwość modelki i jej zaangażowanie. Jakość zdjęcia jest tu mniej istotna niż jego "klimat" - dodaje.

Zdjęcia artysty można oglądać na jego instagramowym profilu TUTAJ.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
16.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro