Reklama

Peja doczeka się biografii: "chcemy dać Wam opowieść o kolesiu, który jest zjawiskiem"

fot. Instagram / pejaslumsattack

Informacją o planowanym wydaniu książki artysta podzielił się na Facebooku.

- Znamy się kilka dobrych lat. Przez kilka nawet nie gadaliśmy. Od kilku znów gadamy. I wciąż gada nam się dobrze. Zawsze należałem do tych wygadanych. On potrafi słuchać - pisze o Arturze Rawiczu Ryszard Peja Andrzejewski. To właśnie Rawicz ma być autorem biografii rapera.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

- (...) tak wiele rzeczy, o które mnie pytaliście w licznych komentarzach nie zostało nigdy wyjaśnionych. A pytania podczas wywiadów nie dotyczyły rzeczy, które interesują Was bardziej niż sama muzyka. Rzeczy kontrowersyjnych. (...) Jak to się mówi, słowo zawsze w cenie, a sama informacja to już totalna skarbnica - również wiedzy, bo oprócz zrobienia kasy na książce będę miał możliwość (cytując klasyka) opowiedzieć o rzeczach, które nie śniły się fizjologom - dodaje.

Peja przyznaje, że skoro ma powstać o nim film, to tylko za jego życia i na podstawie "solidnej publikacji". - Cytując Artura: chcemy dać Wam opowieść o kolesiu, który jest zjawiskiem. Czeka nas kolejne pół roku intensywnej pracy. (...) Czekacie na Bestseller? - kończy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
16.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro