Reklama
Reklama

Królowej Jadwigi: policjanci pomogli seniorce, która się zgubiła. "Chciałabym, aby każdy policjant w Polsce brał z nich przykład"

fot. Maria

Świadkiem niecodziennej sytuacji była nasza Czytelniczka.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegłym tygodniu przy ulicy Królowej Jadwigi. Jak opisuje nasza czytelniczka Maria był już wieczór. Policjanci patrolujący ulice mieli zauważyć starszą kobietę, która podczas powrotu z zakupów zgubiła się i nie mogła trafić do domu. Panowie, gdy to usłyszeli to z uśmiechem przekonywali starszą panią, że znajdą jej klatkę i bardzo chętnie jej pomogą w powrocie do domu. Wzięli od starszej kobiety siatkę z zakupami, użyczyli swoich ramion i wraz z nią poszli szukać (Pani była sędziwego wieku, sama bardzo wolno się poruszała). Obserwowałam dłuższą chwilę tą sytuację z łzami w oczach i jestem pełna szacunku za taki profesjonalizm - opisuje nasza Czytelniczka. Po dłuższej chwili zauważyłam jak wchodzą do jednej z klatek na ulicy Królowej Jadwigi - dodaje. Chciałabym, aby każdy policjant w Polsce brał z nich przykład, bardzo rozczuliła mnie ta sytuacja i bardzo fajnie buduje to obraz całej policji. Dzięki waszemu portalowi chciałbym aby społeczeństwo wiedziało, że można na nich liczyć i to zdjęcie i ta sytuacja to udowadniają - kończy Maria.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Oczywiście na naszych łamach bardzo chętnie opisujemy podobne sytuacje. Między innymi tą sprzed dwóch lat z ulicy Grunwaldzkiej czy z lutego tego roku z ulicy Pułaskiego.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
34.33 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro