Reklama
Reklama

Grunwaldzka: zajechała drogę motocykliście, doprowadzając do jego upadku i odjechała. Jest nowe nagranie

fot. YouTube / Krzysztof Janukowicz

Do zdarzenia doszło w czwartek w rejonie skrzyżowania z ulicą Racławicką.

Już w piątek opisywaliśmy na naszym portalu ten wypadek. Wówczas właściciel motocykla posiadał tylko jedno nagranie z kamery umieszczonej na pobliskim budynku. Nie było na nim widać tablic rejestracyjnych samochodu marki Volvo, którego kierowca wykonał niebezpieczny manewr.

Wybierz Renault Megane od ręki i zyskaj do 13.000 zł rabatu oraz ubezpieczenie 3,9% Auto Compol S.A. zaprasza! tel: 512 295 955
REKLAMA


Do sieci trafiło drugie nagranie. Widać na nim, że Volvo wjeżdża z ulicy Racławickiej, po przejściu dla pieszych, na chodnik wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej. Zatrzymuje się przy budynku. Z auta prawdopodobnie ktoś wysiada (nie widać tego dokładnie). Następnie kierowca próbuje włączyć się do ruchu na ulicy Grunwaldzkiej - wjeżdża na lewy pas i doprowadza tym samym motocyklistę do upadku. Na nagraniu widać tablice rejestracyjne samochodu.

- Udało nam się ustalić tablice rejestracyjne samochodu, zostały już przekazane policji - mówi Michał, który jechał motocyklem. Mężczyzna ma złamaną lewą łopatkę i poobdzieraną lewą nogę. Kierowca samochodu musi się liczyć z konsekwencjami - jakimi? Wszystko zależy od ustaleń policjantów.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Dym z kominków nad działkami przy Dolnej Wildzie: "Nie można nawet mieszkania przewietrzyć"
17℃
7℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
8.63 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro