Reklama
Reklama

Bałtyk: remont się skończył, puszki zostały?

fot. czytelnik

Od czwartku tramwaje ponownie kursują w rejonie węzła komunikacyjnego Bałtyk. W pobliżu pozostawiono jednak kilkadziesiąt metalowych puszek.

- Przy Bałtyku przynajmniej od środy leżą jakieś puszki. Prawdopodobnie to pozostałość po zakończonym remoncie gwarancyjnym. Czy ktoś to posprząta? Jak to wygląda - dopytuje nasz czytelnik.

Wybierz Renault Megane od ręki i zyskaj do 13.000 zł rabatu oraz ubezpieczenie 3,9% Auto Compol S.A. zaprasza! tel: 512 295 955
REKLAMA


Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego, choć kierowcy i tramwaje wrócili już na trasy w rejonie Bałtyku, prace jeszcze się nie zakończyły. - Obecnie nocami trwają jeszcze drobne prace wykończeniowe, niemające istotnego wpływu na ruch. Widoczne na zdjęciach puszki zawierają tzw. zalewkę przyszynową, dzięki położeniu której szyny tramwajowe są uszczelnione, a eksploatacja torowiska w dużo mniejszym stopniu negatywnie oddziałuje na nawierzchnię jezdni. Według planów prace wykończeniowe zostaną zakończone w przyszłym tygodniu i wówczas puszki zostaną wywiezione z wysepki na pasie rozdziału jezdni ulicy Roosevelta - wyjaśnia Bartosz Trzebiatowski z ZTM.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Dym z kominków nad działkami przy Dolnej Wildzie: "Nie można nawet mieszkania przewietrzyć"
17℃
7℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
8.63 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro