Reklama
Reklama

Kolejne utrudnienia na poznańskich ulicach od poniedziałku

Zdjęcie ilustracyjne | fot. ZDM

Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami na ul. Lednickiej, Rybaki, Małopolskiej.

Od 16 września do 16 października na czas budowy ulicy w I etapie prac zamknięta dla ruchu (z wyjątkiem dojazdu do posesji) zostanie ulica Lednicka na odcinku ul. Tatrzańskiej do ul. Dniestrzańskiej. Mogą wystąpić chwilowe problemy z dojściem i dojazdem do poszczególnych posesji - informuje ZDM. Etap drugi przewiduje zamknięcie dla ruchu ulicy na odcinku od ul. Dunajeckiej do ul. Niemeńskiej. Tak jak w pierwszym etapie mogą wystąpić chwilowe problemy zdojściem oraz dojazdem do poszczególnych posesji - dodaje.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Również od poniedziałku do piątku 20 września w związku z budową przyłącza cieplnego utrudnienia będą występować na ul. Rybaki. Na wysokości posesji nr 31 - 33 ulica zostanie zamknięta. Objazd ulicami: Kwiatową, Łąkową, Strzelecką.

W poniedziałek rozpoczną się również prace w Parku Sołackim przy ul. Małopolskiej. Prace pn. "Budowa zespołu urządzeń osadnik - separator oczyszczających ścieki deszczowe na terenie zlewni przy ul. Pomorskiej z wylotem A35 oraz przy ul. Kaszubskiej z wylotem A36 do cieku Bogdanka w Poznaniu"potrwają do 30.10.2019 r. - informuje ZDM. Utrudnienia w ruchu będą spowodowane budową tymczasowego dojazdu na plac budowy na wysokości ul. Małopolskiej przy ul. Pomorskiej oraz ul. Małopolskiej na wysokości ul. Kaszubskiej. Jezdnie w tym rejonie zostaną zwężone. Ze względu na konieczność montażu urządzeń podczyszczających na ścieżce pieszo-rowerowej w Parku Sołackim zostanie ona zamknięta - objazd ścieżką równoległą - dodaje.

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscach prowadzonych prac oraz o dostosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
34.33 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro