Reklama

Ulicami Poznania przejdzie Marsz dla Życia

fot. Maciej Kopiński

W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna edycja Marszu dla Życia.

Jego organizatorzy to środowiska pro-life, ale tradycyjnie przyłączają się do niego również poznaniacy niezrzeszeni w żadnych organizacjach.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Tegoroczne hasło to "Jestem Tu". - Chcemy skupić się na ukazaniu, że obrona życia ludzkiego jest niesamowicie ważna i warto poświęcać jej więcej uwagi - tłumaczą organizatorzy. - W świecie, w którym sporo miejsca zajmuje ochrona środowiska i przeróżnych zwierząt, zapomina się o człowieku. Człowieku, który nierzadko boryka się z problemami, samotnością i wykluczeniem - niezależnie czy jest nastolatkiem, czy jest już w podeszłym wieku. Poprzez Marsz chcemy uświadamiać, że każde życie jest ważne, bez względu na wiek, poglądy i różne uwarunkowania - dodają.

Wydarzenie rozpocznie się o 14:30 festynem na placu Mickiewicza. Start marszu zaplanowano na 15:45. Przejdzie on trasą pl. Mickiewicza - al. Niepodległości - ul. Solna - ul. Małe Garbary - ul. Estkowskiego - Ostrów Tumski. Wszystko zakończy msza święta w Katedrze.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
4.17 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro