Reklama
Reklama

Kolejne utrudnienia na poznańskich ulicach od poniedziałku

Zdjęcie ilustracyjne | fot. ZDM

Z utrudnieniami trzeba się liczyć między innymi na ul. Za Bramką oraz na Naramowicach.

Od 26 sierpnia do 12 września 2019 r., w związku z budową przyłącza sieci cieplnej do budynku przy ul. Za Bramką 8 zmniejszony zostanie obecny zakres terenu budowy w rejonie skrzyżowania z ul. Zieloną. Jednocześnie zawężony zostanie fragment ulicy i chodnika po przeciwnej stronie ulicy Za Bramką - informuje ZDM. Jednokierunkowy ruch pojazdów i ruch pieszych odbywać się będzie po płytach, a w rejonie prac wprowadzone zostaną ograniczenia parkowania. Prosimy kierowców o wcześniejsze usunięcie pojazdów z miejsc objętych zakazem zatrzymywania się - dodaje.

Również od poniedziałku w związku z prowadzoną na Naramowicach budową przyłączy światłowodowych, zajmowane będą etapami odcinki chodnika i poboczy na ulicach: Burysława, Bratomiły, Bożymira, Boranta, Bogusława i Bogumiła. Zarówno dojazd, jak i dojścia do posesji zostaną utrzymane. Co ważne obowiązuje w tym miejscu ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Z kolei od wtorku PKP zamknie dla ruchu remontowany przejazd kolejowy na ul. Góreckiej - informowaliśmy o tym tutaj.

Przy okazji przypominamy też o trwającym remoncie na ul. Głogowskiej, z powodu którego w piątek kierowcy stali w ogromnych korkach - pisaliśmy o tym tutaj. Remont ma potrwać do końca sierpnia.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami intensywne opady deszczu, a nawet burze
22℃
14℃
Poziom opadów:
11.7 mm
Wiatr do:
30 km
Stan powietrza
PM2.5
7.63 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro