Reklama
Reklama

Letnia Strefa Chillout w Galerii Malta szykuje moc atrakcji!

Lato już w pełni, a tych którzy planują najbliższy weekend w mieście zapraszamy do Strefy Chillout w Galerii Malta. Już od piątku 12 lipca będzie można poczuć prawdziwy wakacyjny klimat i skorzystać z atrakcji przeznaczonych dla aktywnych poznaniaków!

Galeria Malta na czas wakacji zamieniła się w strefę relaksu i wypoczynku. W letniej strefie chillout, zlokalizowanej przed Galerią, każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy spacerów nad Jeziorem Maltańskim mogą odpocząć na wygodnych, drewnianych pomostach, leżakach oraz hamakach i podziwiać piękne widoki przy dźwiękach dobrej muzyki. Wielbicieli sportów z pewnością zainteresują zajęcia z beer jogi, skimboardu czy darmowa wypożyczalnia sprzętu sportowego. W najbliższy weekend na tych, którzy spędzają lato w mieście czeka jeszcze więcej rozrywki.

12 lipca w piątek w godz. 18.00 - 20.00 zapraszamy dorosłych na zajęcia Beer Jogi! Ten nowy rodzaj gimnastyki wywodzącej się z Indii, charakteryzuje łączenie przyjemnego - czyli picia piwa - z pożytecznym - czyli ćwiczeń dla rozluźnienia ciała i pozbycia się stresu. Beer Joga to idealny wstęp do weekendowych szaleństw.

13 lipca w sobotę od godz. 14.00 do 20.00 będzie można spędzić czas w towarzystwie DJ-skich letnich setów. To propozycja idealnego uzupełnienia letnich chwil, spędzanych z przyjaciółmi. Można słuchać, relaksować się, a kto chce - oczywiście tańczyć i chłonąć każdą chwilę wakacji.

Nie zapominamy również o najmłodszych! 13 lipca w sobotę w godzinach 13.00 - 17.00 zapraszamy na retro gry - najwspanialszą letnią rozrywkę rodziców, do dziś wspominaną z sentymentem i rozrzewnieniem. Najmłodsi będą mogli zagrać w dwa ognie, w kultową gumę czy kapsle. Czy to właśnie nie podczas wakacyjnych zabaw narodziły się najtrwalsze przyjaźnie w pokoleniu rodziców? Sprawdźmy więc, czy nasze dzieci poczują ten sam smak rywalizacji i czy okażą się prawdziwymi mistrzami gier, które były podstawą podwórkowej rozrywki.

Na najbardziej aktywnych i lubiących wyzwania przygotowane zostały warsztaty Skimboardu. Skimboard to sport, który polega na ślizganiu się po wodzie na specjalnie wyznaczonym torze. Czekamy 13 lipca w sobotę w godzinach 12.00 - 18.00.

Dodatkowo, w piątek i sobotę, gościmy na naszej Strefie piwa rzemieślnicze od Browaru za Miastem.

"Serdecznie zapraszam do Letniej Strefy Galerii Malta - wierzę, że propozycje, które przygotowaliśmy spotkają się z zainteresowaniem zarówno dorosłych, jak i najmłodszych klientów. Dopełnieniem weekendowych zakupów czy rodzinnego spaceru wzdłuż Jeziora Maltańskiego może być kino letnie albo aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Mam nadzieję, że nasza strefa wprowadzi wszystkich w wakacyjny nastrój i kojarzyć się będzie ze wspólnymi przeżyciami, emocjami i relaksem. Strefa będzie działać do końca sierpnia, a odwiedzający centrum goście mogą w każdy weekend skorzystać z rożnych form wypoczynku skierowanych zarówno do osób dorosłych, jak i przeznaczonych specjalnie dla dzieci. Liczę, że wszyscy poznaniacy, spędzający lato w mieście znajdą u nas coś atrakcyjnego" - komentuje Lech Polański, dyrektor centrum.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie www.galeriamalta.pl oraz na Facebooku.

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Poznaniu, zarządzane przez Sierra Balmain. Na 54 000 m² powierzchni handlowej gromadzi sklepy i punkty usługowe z wielu branż i segmentów, w tym znane i lubiane marki modowe, takie jak TK Maxx, CCC, Reserved. W ofercie Galerii dominują przede wszystkim polskie i zagraniczne marki z segmentu mid-mass market i premium.

Centrum wyróżnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych poznańskiej Malty, strefa restauracyjna z widokiem na Jezioro Maltańskie oraz bogata oferta sportowo-rozrywkowa. W Galerii Malta swoje miejsce znalazły: 10-salowe Multikino, największy w Poznaniu klub squasha, dwa escape room’y, Poznańska Szkoła Akrobatyki, klub fitness oraz Lider Plac Zabaw. Ofertę centrum uzupełni niebawem operator medyczny - enel-med.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem
27℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.33 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro