Reklama
Reklama

Na ul. Serbskiej budują sygnalizację, która ma poskromić piratów drogowych. Od jutra kolejny etap prac

fot. ZDM

Sygnalizacja świetlna zamontowana zostanie przed przejściem dla pieszych na ul. Serbskiej - tuż przy skrzyżowaniu z ul. Pasterską.

We wtorek (25 czerwca) rozpoczynamy kolejny etap prac związanych z zamontowaniem sygnalizacji świetlnej na ul. Serbskiej przy ul. Pasterskiej - informuje ZDM. Będzie tam frezowana nawierzchnia i z tego powodu wprowadzone zostaną wygrodzenia pasów jezdni. Po sfrezowania będą ułożone pętle indukcyjne, a na nich nowa nawierzchnia - dodaje.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Prace na tym etapie mają potrwać do weekendu. Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w tym miejscu oraz o dostosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Przypomnijmy. Sygnalizacja świetlna zamontowana przejściem dla pieszych na ul. Serbskiej tuż przy skrzyżowaniu z ul. Pasterską ma nie tylko ułatwić pieszym przejście na drugą stronę jezdni, ale też zwiększyć bezpieczeństwo dla wszystkich uczestników ruchu. Czerwone światło będzie zapalało się także wówczas gdy nadjeżdżający samochód będzie jechał zbyt szybko. O szczegółach pisaliśmy tutaj.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem
27℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.71 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro