Reklama
Reklama

Przemarsz w ramach Festiwalu Malta: utrudnienia komunikacyjne w centrum

fot. ZDM

Kierowcy i pasażerowie komunikacji zbiorowej muszą przygotować się na utrudnienia w centrum miasta.

W piątkowy wieczór w centrum miasta odbędzie się przemarsz w ramach Festiwalu Malta. W związku z tym w godzinach 8:45-20:30 wprowadzone zostaną czasowe zmiany organizacji ruchu w rejonie trasy przemarszu z pl. Wolności, ulicami 3 Maja, Ratajczaka, Św. Marcin, na pl. Mickiewicza.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

- Pojazdy jadące pl. Wolności od strony Al. Marcinkowskiego zostaną skierowane w ul. Nowowiejskiego (odwrócony kierunek ruchu). Na skrzyżowaniu ul. Św. Marcin i al. Niepodległości nie będzie możliwości przecięcia trasy przemarszu prowadzącego północną jezdnią ul. Św. Marcin od strony ul. Kościuszki w stronę ul. Wieniawskiego i pl. Mickiewicza. Utrzymany zostanie ruch południową jezdnią ul. Św. Marcin - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

Na czas korowodu wstrzymany zostanie ruch tramwajowy na ul. 27 Grudnia oraz na ul. Św. Marcin. Utrzymany zostanie dojazd do parkingu podziemnego pod pl. Wolności.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Wraca lato! Od środy w Poznaniu ponownie zacznie robić się cieplej
20℃
15℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
8.71 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro