Reklama
Reklama

Kolejne zmiany w organizacji ruchu na Górnym Tarasie Rataj

fot. PIM

Prace związane z przebudową trasy tramwajowej na Górnym Tarasie Rataj wchodzą w kolejną fazę.

W najbliższych dniach w rejonie skrzyżowania ulic Żegrze i Bobrzańskiej oraz Chartowo i Wiatracznej rozpocznie się układane nawierzchni asfaltowej. W najbliższym czasie organizacja ruchu zmieni się w tym miejscu czterokrotnie.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Od poniedziałku (24 czerwca) do czwartku (27 czerwca) wyłączona z ruchu zostanie południowa część skrzyżowania ul. Żegrze, Bobrzańskej i Chartowo. Objazd do ul. Chartowo zostanie poprowadzony ulicami Kurlandzką oraz Wiatraczną. Kierowcy chcący dojechać do osiedli mieszkaniowych w obrębie ul. Żegrze będą mieli taką możliwość. W tym celu będą musieli zawrócić tuż przed remontowanym fragmentem ulic. Dla przejazdu od ul. Chartowo w kierunku ul. Żegrze zostanie wydzielony jeden pas ruchu z możliwością prawoskrętu w ul. Wiatraczną oraz wyjazdu z ul. Bobrzańskiej w ul. Żegrze - informują Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Przepraszamy za niedogodności związane z prowadzeniem inwestycji - dodają. Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w tym miejscu oraz o zwracanie uwagi na obowiązujące oznakowanie. O kolejnych zmianach PIM będą informowały na bieżąco.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
17.92 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro