Reklama
Reklama

5 pomysłów na Dzień Ojca

Jest Twoim wzorem, wsparciem i życiowym drogowskazem. Tata - siłacz, mechanik, kierowca, nauczyciel, piłkarz i najlepszy przyjaciel. Czego to on nie potrafi? W coraz bardziej wymagających czasach coraz trudniej być ojcem, ale mimo to on zawsze daje radę. Żeby to poświęcenie trwało, wystarczysz mu Ty - ukochane dziecko. Dom jest dla niego gniazdem, które pielęgnuje, a rodzina najcenniejszym kruszcem. Pokaż zatem, jak ważny jest dla Ciebie Tata i odwdzięcz mu się za wszystko, co dla Ciebie zrobił i zrobi w przyszłości.

Prezent z okazji Dnia Ojca powinien zawierać pewną symbolikę, którą nawiążesz do ciekawej sytuacji z jego życia lub Waszej wspólnej chwili. To przeżycia są nośnikami wspomnień, dlatego przedstawiamy pięć prezentów, którymi zadziałasz na uczucia. Te podarunki nigdy nie ulecą z jego pamięci!

Jeżeli prócz samego prezentu pragniesz dać Tacie możliwość wyboru - Zestaw Podarunkowy będzie idealnym rozwiązaniem. Super On to sto procent męstwa i zero nudy! Jazda Quadem, Skok na Bungee, Lot Paralotnią i kilkadziesiąt innych propozycji, a każda z nich pełna szalonych emocji!

Który mężczyzna nie lubi samochodów? Jazda KTM-X Bow dowodzi temu, że pozory mylą! Z tego małego pojazdu wylewa się piekielny rumor 300 rozwścieczonych koni mechanicznych. Taki pojazd to istny wyciskacz ludzkich emocji oraz spełnienie marzeń każdego mężczyzny.

Kolejny podarunek jest gwarancją udanego Dnia Ojca. Strzelnica to wystrzałowy prezent i jednocześnie kłębowisko emocji, które będą towarzyszyć mu w trakcie próby celności. Legendarne bronie, takie jak Kadet lub Smith&Wesson - czekają na Twojego Tatę!

A gdyby tak przedrzeć się przez niebiosa? Obdarowując Tatę Lotem Paralotnią, zapewnisz mu nie tylko emocje i ucztę dla oczu, ale przede wszystkim wspomnienia - w końcu one nigdy nie ulatują z pamięci. Matka natura namalowała wiele pięknych rzeczy, ale mało kto może ujrzeć je z lotu ptaka. Twój Tata będzie jednym z niewielu, którym będzie to dane!

Każdy mężczyzna potrzebuje choć odrobiny szaleństwa i właśnie tyle otrzyma Twój Ojciec. Sprezentuj mu Lot w Tunelu Aerodynamicznym i wywołaj szczery uśmiech na jego twarzy. Salwy radości, szalony lot i rozluźnienie - właśnie tyle potrzeba Twojemu Tacie, aby poczuł wspaniałość tego dnia! Pora nadstawić ramię i pozwolić sobie wstrzyknąć adrenalinę!

To dla Ciebie za mało? Po adresem www.superprezenty.pl znajdziesz ponad 2000 różnych propozycji, którymi podkreślisz wspaniałość Twojego ukochanego Taty.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem
27℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.71 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro