Reklama
Reklama

Mieszkańcy Rogalinka skarżą się na brak wody w kranach. "Nikogo to nie obchodzi"

Zdjęcie ilustracyjne

Według przedstawicieli Majątku Rogalin, który jest operatorem wodociągów od środy nikt z mieszkańców żadnych problemów nie zgłaszał.

Rogalinek bez wody - to jakiś dramat. Ferma kurczaków 70000 sztuk bez wody. Ludzie tez bez wody. Nikogo to nie obchodzi - napisał nasz Czytelnik.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Z pytaniem zwróciliśmy się do operatora wodociągu wiejskiego - Majątku Rogalin. Od środy nie mieliśmy żadnych sygnałów, by ktoś z mieszkańców terenu przez nas obsługiwanego miał jakieś problemy z dostawą wody - mówi przedstawiciel Majątku Rogalin i zapewnia, że przedstawiciele wodociągów wiejskich zawsze na każde zgłoszenie od mieszkańców natychmiast reagują. Faktycznie wcześniej mieliśmy awarię pompy głębinowej, jednak została ona już usunięta - dodaje. Dla pewności zaraz po telefonie od państwa wysłaliśmy na miejsce naszego pracownika. Nie potwierdza, by doszło do jakiejś awarii. Według naszych informacji wszystko jest w należytym porządku - dodaje.

Przy okazji przypominamy, że już we wtorek operator wodociągów wiejskich obsługujących podpoznańskie miejscowości apelował do mieszkańców, by ograniczyć zużycie wody.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
4.12 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro