Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
26 13
Reklama

Basen dla dzieci — najlepsza zabawa na lato!

REKLAMA
środa, 12.06.2019 r.
godz. 16.00
REKLAMA | środa, 12.06.2019 r., godz. 16.00
Basen dla dzieci — najlepsza zabawa na lato!

Gdy dni robią się upalne, wszyscy zaczynają tęsknić za ochłodą i relaksem. Maluchy zdecydowanie preferują aktywny wypoczynek, najwspanialszą zabawą dla nich jest pluskanie się w wodzie. Możemy łatwo zafundować dzieciakom frajdę — wystarczy kawałek przestrzeni wśród zieleni, łatwo postawimy tam basen ogrodowy!

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
25°C 1016 hPa
JUTRO
pogoda
26°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
26°C 1020 hPa

Niezastąpiona woda

Woda jest bliska każdemu żyjącemu stworzeniu, bez niej nie moglibyśmy funkcjonować. Pijemy ją codziennie, wykorzystujemy do przygotowania posiłków i do niezliczonych innych czynności. Woda jest nam bliska od początku, to z nią mamy kontakt od życia płodowego, jest pierwszym naszym naturalnym środowiskiem życia, znakomicie uspokaja, relaksuje i oczyszcza. Ma niezwykle pozytywny wpływ na dzieci – zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Warto uczyć miłości do kąpieli już niemowlęta, to znakomity sposób na rozładowywanie emocji i wartościowy odpoczynek. 

W Polskim klimacie nie brak gorących, słonecznych dni, które zdarzają się nawet przed wakacjami ( w czerwcu) i po nich (we wrześniu). W takim czasie, gdy nie przebywamy nad morzem, rzeką czy jeziorem, cudownie jest móc skorzystać z kąpieli na świeżym powietrzu. Babciny ogródek jest wspaniały, zwłaszcza jeśli w jego głębi, pod jabłonką czy gruszą postawiony jest kolorowy basen ogrodowy! Ile zabawy i radości czeka na maluchy w tym miejscu!

 Wyjątkowy basen dla dzieci

Dmuchany basen to wspaniałe rozwiązanie, postawisz go tam, gdzie chcesz. Basen dla dzieci jest płytki, ma miękkie ścianki  i jest bajecznie kolorowy. Dzieci kochają postacie z kreskówek, to jeszcze bardziej uatrakcyjnia zabawę.  Basen nadmuchuje się błyskawicznie, potem trzeba jedynie nalać wodę i zaprosić dzieciaki do pluskania się! 

Jeśli szukasz idealnego basenu dla dzieci,  to wejdź na portal dmuchane.pl. Znajdziesz tu bogaty wybór basenów ogrodowych, dmuchanych placów zabaw dla dzieci, dmuchanych trampolin i zabawek dla dzieci. Możesz wybrać np. ciekawy model z wbudowanym natryskiem, basenik podłącza się do węża ogrodowego, w ten sposób powstają fantastyczne mini-fontanny!

Odwiedź dmuchane.pl i zamów basen dla dzieci, wesołe lato już czeka!

Zdjęcia pochodzą z portalu dmuchane.pl

Reklama