Reklama
Reklama

Zamkną dwa przejazdy kolejowe. Autobusy zmienią trasy!

fot. ZTM

Z utrudnieniami w najbliższych dniach muszą się liczyć pasażerowie linii autobusowych nr 904, 905 oraz 907.

Od 25 do 30 maja nastąpi całkowite zamknięcie przejazdu kolejowego w Chludowie na ulicy Dworcowej. W związku z tym autobusy linii nr 905 oraz 907 pomiędzy przystankami Chludowo/Tysiąclecia - Zielątkowo/OSP zostaną skierowane objazdem przez ulice Golęczewską i Tysiąclecia w Golęczewie.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Przejazd na tym odcinku będzie wykonywany bez zatrzymania na przystankach pośrednich. Przejazd na odcinku Zielątkowo/OSP - Poznań będzie realizowany po stałej trasie. W powyższym terminie z użytkowania wyłączone zostaną przystanki: Zielątkowo/Pogodna, Zielątkowo/Wspólna, Chludowo/Nad Torem, Chludowo/Stacja i Chludowo/Wargowska - informuje Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM.

W związku ze znacznym wydłużeniem trasy przejazdu na powyższych liniach mogą występować opóźnienia w realizacji kursów - dodaje

Z utrudnieniami w najbliższych dniach muszą się tez liczyć pasażerowie linii nr 904. 28 maja nastąpi całkowite zamknięcie przejazdu kolejowego w Złotnikach, zlokalizowanego w ciągu ulicy Łagiewnickiej. W tym dniu autobusy linii 904 po obsłużeniu przystanku Złotniki/Osiedle, zostaną skierowane do pętli Złotniki/Wieś objazdem przez ulicę Złotnicką i Słoneczną.

Przepraszamy pasażerów za niedogodności - kończy Trzebiatowski.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie IMGW: gwałtowne wzrosty stanów wody
29℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
8.11 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro