Reklama

Barwny pochód studentów przejdzie przez miasto. Utrudnienia!

fot. Włodzimierz Hoppel / archiwum

W związku z pochodem juwenaliowym w czwartek kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

Wczwartek 23 maja 2019 r., wzwiązku ztrzydniowym Festiwalem Kultury Studenckiej iAkademickiej Juwenalia, wgodzinach od 6:00 do 20:00 zamknięta dla ruchu iparkowania pojazdów będzie ul. Wieniawskiego od ul. Św. Marcin do ul. Fredry - infornuje ZDM.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Ponadto również w czwartek od godziny 17:00 do 19:00 trzeba liczyć się zograniczeniami ruchu. Odbędzie się Pochód Juwenaliowy, który prowadzić będzie ulicami: Wieniawskiego, Św. Marcin, Kościuszki, Półwiejską, Górna Wilda, Dolna Wilda, o. Żelazka, Droga Dębińska na teren festiwalu wParku Jana Pawła II. Pochód studentów iruch na skrzyżowaniach na jego trasie zabezpieczany będzie przez policję - dodaje ZDM.

Jak już wcześniej zapowiadaliśmy juwenaliowy pochód rozpocznie się w czwartek o 18.00. Studencka impreza odbywać się będzie na terenie Parku im. Jana Pawła II przy Dolnej Wildzie. Pierwszego dnia na scenie zaprezentują się m.in. Paluch, Brodacze Live Act oraz DJ Loonatic. W piątek wśród artystów są Bovska, Smolik i Kev Fox oraz Clock Machine. Natomiast w sobotę gwiazdą wieczoru będą Beata i Bajm, a poza nimi - Vogule Poland czy Arczi.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie IMGW: gwałtowne wzrosty stanów wody
29℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
8.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro