Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
20 12
Reklama

VINYL ELLA CAFE: nowa kawiarnia z neonami i muzyką z gramofonu w tle już otwarta!

REKLAMA
czwartek, 16.05.2019 r.
godz. 13.00
REKLAMA | czwartek, 16.05.2019 r., godz. 13.00

Roman Maciejewski – od 25 lat właściciel świetnie prosperującej Cukierni/Kawiarni Maciejewski – uruchomił wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Poznania. Już teraz, przy ul. Wielkiej 19, można napić się aromatycznej kawy, zjeść ciastko, posłuchać muzyki i poczuć klimat lat 50.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
20°C 1014 hPa
JUTRO
pogoda
20°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
17°C 1012 hPa

Każde miejsce ma swoją historię, która zawarta jest w drobnych elementach. Nie inaczej jest z Vinyl Ella Cafe. Jej właściciel – Roman Maciejewski – stworzył kawiarnię z miłości do muzyki i płyt gramofonowych. Słowo “Ella” zawarte w nazwie Vinyl Ella Cafe nawiązuje do imienia jego zmarłej 3 lata temu żony, której dedykował kawiarnię.

Ta kawiarnia to jest takie moje spełnienie marzeń, zaspokojenie ducha i... prezent dla mojej żony. Ma to być miejsce dla ludzi, którzy wyznają podobne do moich wartości, kochają muzykę, chodzą uśmiechnięci i, pomimo smutku i jakiegoś niepowodzenia, bo przecież wszyscy je mamy, przyjdą do Vinyl Ella Cafe i na chwilę się zatrzymają: w spokoju, przy pięknej muzyce, dobrym ciastku i pysznej kawie. – mówi Roman Maciejewski.

Przychodząc do Vinyl Ella Cafe, można poczuć klimat lat 50., które – jak przyznaje właściciel kawiarni – są bardzo ciekawym okresem w naszej historii. Po zakończeniu II wojny światowej pojawiły się kolory, technologie i winyle. – Kawiarnia jest ubarwiona tamtymi latami, są kolorowe neony, stoły winylowe. Jest również bardzo duży wybór wyrobów cukierniczych, zdrowe śniadania z pysznym chlebem, którego jestem fanem. – zaprasza właściciel Vinyl Ella Cafe.

Udało mi się skompletować wspaniałych ludzi, którzy stworzą dla Państwa fajną atmosferę. Mam nadzieję, że Klient poczuje magię tego miejsca, do którego  chce się wracać a muzyka grana na Piano oraz  z płyt vinylowych zostaje na długo w pamięci.

Zapraszamy na Wielką 19 –  Vinyl Ella Cafe już otwarta !

Więcej informacji:
Vinyl Ella Cafe
ul. Wielka 19
Poznań
tel.: 571 381 088
www.facebook.com/vinylellacafe
www.instagram.com/vinylellacafe

Reklama