Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
20 12
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
20°C 1014 hPa
JUTRO
pogoda
20°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
17°C 1012 hPa

Wejdź do świata serialu „Gra o Tron” w Galerii Malta!!!

REKLAMA
czwartek, 16.05.2019 r.
godz. 16.00
REKLAMA | czwartek, 16.05.2019 r., godz. 16.00
Wejdź do świata serialu „Gra o Tron” w Galerii Malta!!!

„Gra o Tron” to jeden z niewielu seriali, na którego kolejne części widzowie czekali z tak zapartym tchem! Teraz, kiedy akcja ostatniego sezonu zmierza do wielkiego finału, miłośnicy serialu mogą wejść do świata Westeros, który otworzy się w Galerii Malta 18 maja o godz. 13.00.

18 maja w sobotę, w godzinach 13.00-18.00 wszyscy klienci Galerii Malta przeniosą się do niezwykłego świata Westeros, w którym kultową rolę odgrywa Żelazny Tron… W ten sposób świętować będziemy nadchodzący wielki finał ostatniej serii jednego z seriali wszech czasów.

Na gości czeka prawdziwy Żelazny Tron, na którym będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie i poczuć się jak władca siedmiu królestw Z myślą o najmłodszych powstanie specjalna Wyspa Kreatywności, gdzie prowadzone będą zajęcia plastyczne oraz warsztaty tworzenia smoczych jaj. 

Jedną z atrakcji będzie spotkanie z Grupą Westeros, czyli największą w kraju grupą miłośników serialu i sagi „Gra o Tron”. Ponadto, na specjalnie przygotowanej scenie wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w Turnieju Wojowników i spróbować swoich sił w tańcu prosto z Westeros, a także porozmawiać z grupą o zakończeniu ostatniego sezonu i różnych ciekawostkach związanych z serialem. Nie zabraknie również konkursów z wyjątkowymi nagrodami!

„Galeria Malta to miejsce, w którym rozrywka odgrywa bardzo ważną rolę. Dlatego nie może zabraknąć wydarzenia, związanego z serialem, który budzi tyle emocji!  Mamy nadzieję, że zarówno fani „Gry o Tron”, jak i ci, którzy tylko o nim słyszeli, będą się wspaniale bawić i z przyjemnością wejdą w świat fantasy. Gwarantujemy doskonałą zabawę.” – zaprasza Lech Polański, dyrektor centrum. 

 Dodatkowo, każdy Klient Galerii, który w tym dniu zrobi zakupy za min. 100 zł i zgłosi się do Punktu Obsługi Promocji będzie mógł odebrać serialowy gadżet. 

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Poznaniu, zarządzane przez Sierra Balmain. Na 54 000 m² powierzchni handlowej gromadzi sklepy i punkty usługowe z wielu branż i segmentów, w tym znane i lubiane marki modowe, takie jak TK Maxx, CCC, Reserved. W ofercie Galerii dominują przede wszystkim polskie i zagraniczne marki z segmentu mid-mass market i premium. 

Centrum wyróżnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych poznańskiej Malty, strefa restauracyjna z widokiem na Jezioro Maltańskie oraz bogata oferta sportowo-rozrywkowa. W Galerii Malta swoje miejsce znalazły: 10-salowe Multikino, największy w Poznaniu klub squasha, dwa escape room’y, Poznańska Szkoła Akrobatyki i klub fitness. Rodzinną ofertę uzupełni niebawem Lider Plac Zabaw oraz operator medyczny – enel-med. 

 

Sierra Balmain

Sierra Balmain jest całkowicie niezależną firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych, koncentrującą się na obszarze Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje swoim klientom pełen wachlarz usług w ramach rynku nieruchomości komercyjnych, obejmując swym zakresem nieruchomości biurowe, przemysłowe oraz obiekty handlowe, zarządzanie nieruchomościami, jak i doradztwo w zakresie transakcji na rynku inwestycyjnym. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://sierrabalmain.com/

Reklama