Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
19 8
Reklama

Kolejny etap remontu ul. Piaśnickiej. Od jutra zmiany!

j
poniedziałek, 22.04.2019 r.
godz. 16.45
j | poniedziałek, 22.04.2019 r., godz. 16.45
Kolejny etap remontu ul. Piaśnickiej. Od jutra zmiany!
Zdjęcie ilustracyjne - fot. ZDM

Na czas prac ulica Piaśnicka stanie się jednokierunkowa – będzie można jechać w stronę ul. Chartowo.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
19°C 1012 hPa
JUTRO
pogoda
19°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
23°C 1009 hPa

Od wtorku (23 kwietnia) przystępujemy do frezowania, a następnie układania nowej nawierzchni – informuje ZDM. Na czas robót ulica będzie jednokierunkowa w stronę ul. Chartowo. Zachowany zostanie dojazd do osiedla – dodaje.

Z utrudnieniami muszą się tez liczyć pasażerowie komunikacji miejskiej. Zmienione zostaną trasy autobusów linii nr 181, 192 i 232:

- Autobusy linii nr 181 jadące w kierunku ronda Rataje kursować będą ulicami Chartowo i Wiatraczną do ulicy Inflanckiej i dalej trasą bez zmian.

- Autobusy linii nr 192 i 232 jadące w kierunku ronda Rataje, po dotarciu do skrzyżowania Chartowo-Piaśnicka, zawrócą na skrzyżowaniu i będą kontynuować jazdę ulicami Chartowo i Wiatraczną do ulicy Inflanckiej i dalej trasami bez zmian.

- Na trasie objazdu autobusy będą zatrzymywać się na przystankach „Os. Lecha” (dla linii T1) i „Os. Czecha” na ul. Chartowo oraz „Os. Lecha II” na ul. Wiatracznej.

- Pomijane przez te autobusy – i jednocześnie wyłączone z użytkowania – będą przystanki „Orle Gniazdo” i „Os. Tysiąclecia” na ul. Piaśnickiej w kierunku ronda Rataje.

- W kierunku Franowa i szpitala przy ul. Szwajcarskiej autobusy kursować będą na trasach bez zmian.

Źródło ZDM, ZTM.

Reklama