Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
16 11
Reklama

Piaśnicka stanie się jednokierunkowa. Autobusy zmienią trasy

sk
czwartek, 18.04.2019 r.
godz. 17.35
sk | czwartek, 18.04.2019 r., godz. 17.35
Piaśnicka stanie się jednokierunkowa. Autobusy zmienią trasy
fot. ZDM

We wtorek 23 kwietnia, zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na ulicy Piaśnickiej.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
21°C 1007 hPa
JUTRO
pogoda
16°C 1014 hPa
POJUTRZE
pogoda
19°C 1015 hPa

Zarząd Dróg Miejskich zaplanował wymianę nawierzchni. Podczas prac Piaśnicka stanie się jednokierunkowa: przejazd będzie możliwy jedynie w kierunku ul. Chartowo. Zachowany zostanie dojazd do osiedla.


ZDM nie podał konkretnej daty zakończenia tego etapu prac. Informacje dotyczące zmian w organizacji ruchu będą aktualizowane na bieżąco.

Swój komunikat w tej sprawie wydał również Zarząd Transportu Miejskiego.

Zmiany obejmą autobusy linii nr 181, 192 i 232.

- Autobusy linii nr 181 jadące w kierunku ronda Rataje kursować będą ulicami Chartowo i Wiatraczną do ulicy Inflanckiej i dalej trasą bez zmian.Autobusy linii nr 192 i 232 jadące w kierunku ronda Rataje, po dotarciu do skrzyżowania Chartowo-Piaśnicka, zawrócą na skrzyżowaniu i będą kontynuować jazdę ulicami Chartowo i Wiatraczną do ulicy Inflanckiej i dalej trasami bez zmian. Na trasie objazdu autobusy będą zatrzymywać się na przystankach „Os. Lecha” (dla linii T1) i „Os. Czecha” na ul. Chartowo oraz „Os. Lecha II” na ul. Wiatracznej - informuje ZTM.

Pomijane przez te autobusy – i jednocześnie wyłączone z użytkowania – będą przystanki „Orle Gniazdo” i „Os. Tysiąclecia” na ul. Piaśnickiej w kierunku ronda Rataje.

W kierunku Franowa i szpitala przy ul. Szwajcarskiej autobusy kursować będą na trasach bez zmian.

Reklama