Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
25 14
Reklama

Piotr Liroy Marzec dziękuje Peji. "To wiele dla mnie znaczy"

sk
poniedziałek, 25.03.2019 r.
godz. 14.16
sk | poniedziałek, 25.03.2019 r., godz. 14.16
Piotr Liroy Marzec dziękuje Peji. To wiele dla mnie znaczy

Piotr Liroy Marzec powalczy w Wielkopolsce o miejsce w Parlamencie Europejskim.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
21°C 1012 hPa
JUTRO
pogoda
25°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
26°C 1010 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Kiedyś najpopularniejszy w Polsce raper, a obecnie poseł, jest liderem listy stworzonej przez koalicję "Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy". Choć jego "małą ojczyzną" są Kielce, to o miejsce w Brukseli powalczy poza rodzinnymi stronami.

 

W poniedziałek Liroy Marzec pojawił się w Poznaniu, gdzie rozmawiał z dziennikarzami, czekają go również spotkania z wyborcami.
 
Kilka tygodni temu ciepło o kandydaturze Liroya Marca wypowiadał się Peja, w przeszłości skonfliktowany z reprezentantem Kielc, czego dowodem był m.in. słynny "Anty Liroy". Teraz obaj panowie mają znacznie lepsze relacje.

- Zagłosowałbym, chociaż dziwi mnie, że kandyduje stąd. Mądrzy ludzie powinni iść do przodu i robić swoje, a wydaje mi się, że poseł Liroy-Marzec jest jedną z trzeźwiej myślących osób w polityce. Jeśli chodzi o naszą sytuację osobistą, to kolegujemy się od lat. Nie ma żadnego znaczenia czy jest z Kielc, czy z Poznania. Jeśli chce startować w Poznaniu, to tu jest bliżej Europy - mówił Peja w rozmowie z Radiem Poznań.
 
W poniedziałek słowa swojego kolegi skomentował przed kamerą WTK Liroy Marzec. - Rozmawialiśmy o tym z Rysiem kilka dni temu. To bardzo miłe słowa. Tak naprawdę kolegujemy się od kilku lat - mówił poseł.


- Dziękuję jeszcze raz za to co powiedział. To dużo dla mnie znaczy, bo nie musiał tego robić. Nigdy nie nalegałem i nie dyskutowaliśmy jakoś szczególnie na temat tego, co robię teraz w Sejmie - dodał.

ZOBACZ VIDEO
arrow
Reklama