Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -6
Reklama

Policjanci zatrzymali mężczyznę ukrywającego się od osiemnastu lat. Ukrywał się między innymi w Afryce

BS
czwartek, 6.12.2018 r.
godz. 18.01
BS | czwartek, 6.12.2018 r., godz. 18.01
Policjanci zatrzymali mężczyznę ukrywającego się od osiemnastu lat. Ukrywał się między innymi w Afryce
zdj. ilustracyjne - fot. policja

Przez osiemnaście lat 55-letni mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W tym czasie mieszkał w kilu europejskich krajach oraz w Afryce.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1036 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1045 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1040 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

55-letni mężczyzna poszukiwany był od osiemnastu lat listami gończymi za kradzieże i oszustwa. Jego sprawą zajmowali się policjanci z Wildy, którzy ustalili, że w ciągu ostatnich lat mężczyzna mieszkał na ternie Włoch, Hiszpanii, Grecji oraz Afryki - Policjanci cały czas zajmowali się sprawą i ustalali, gdzie obecnie może przebywać poszukiwany. W czerwcu mężczyzna wrócił do Polski. Na początku zamieszkał na terenie województwa małopolskiego, później przemieszczał się po kraju, często zmieniając miejsca swojego pobytu. W międzyczasie operacyjni ustalili, że w listopadzie poszukiwany wrócił w okolice Poznania - relacjonuje Marta Mróz z poznańskiej policji.

Policjanci wytypowali miejsce, w którym mężczyzna może przebywać i przystąpili do realizacji sprawy - Okazało się, że mężczyzna przebywa właśnie na tym terenie. Poszukiwany natychmiast został zatrzymany i przewieziony do Aresztu Śledczego, gdzie odbywa teraz karę 8 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności - podsumowuje Mróz.

Reklama