Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -3
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1027 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1024 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Zimowa oferta sklepu AMW: można kupić kurtkę z podpinką i kalesony

sk
środa, 21.11.2018 r.
godz. 13.39
sk | środa, 21.11.2018 r., godz. 13.39
Zimowa oferta sklepu AMW: można kupić kurtkę z podpinką i kalesony
fot. AMW

Poznański sklep Agencji Mienia Wojskowego przygotował ofertę na nadchodzącą zimę.

W punkcie przy ul. Dojazd od ubiegłego roku można kupić wszelkiego rodzaju sprzęt wojskowy, który został wycofany z użytku naszej armii. Sklep cieszy się sporą popularnością, a teraz AMW daje szansę lepszego przygotowania się na mrozy.

Od środy w ofercie znaleźć można m.in. wojskowe kurtki zimowe, czapki uszanki, szalokominiarki, rękawiczki, a nawet ciepłe i wygodne kalesony.

Ceny nie są wygórowane, kurtkę  można nabyć za kilkadziesiąt złotych. Ponadto w sprzedaży znajduje się również sprzęt wojskowy (np. radiotelefony)  czy elementy umundurowania (hełmy czy berety).

- Chociaż asortyment, który oferuje AMW to mienie, które wycofano już z armii, to w dużej mierze są to rzeczy zupełnie nieużywane. Starannie wykonane, bardzo dobrej jakości. Takie, które nowym właścicielom z pewnością posłużą jeszcze przez długi czas. Do zakupów u nas zachęcają nie tylko konkurencyjne ceny i różnorodna oferta,ale gwarancja tego, że to autentyczny wojskowy sprzęt z pierwszej ręki - zapewnia dyrektor poznańskiego oddziału AMW Krzysztof Dembiński.

Pieniądze pozyskane ze sprzedaży sprzętu przeznaczane są na modernizację polskiej armii.

ZOBACZ VIDEO
arrow
Reklama