Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
13 7
Reklama

Potrzebna pomoc dla Pana Zenka z Mięsnej

j
piątek, 9.11.2018 r.
godz. 14.15
j | piątek, 9.11.2018 r., godz. 14.15
Potrzebna pomoc dla Pana Zenka z Mięsnej
fot. Tej zimy pomagam Zenkowi z Mięsnej / Facebook

71-letni Pan Zenek z Mięsnej znany z zamiłowania do swojej muzyki klubowej potrzebuje pieniędzy na rehabilitację, która pozwala mu chodzić o własnych siłach. Właśnie ruszyła zbiórka.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
9°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
13°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1030 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Zenka, niezwykłą postać z Poznania, zna zarówno lokalna społeczność, jego ukochana młodzież, jak i właściciele oraz bywalcy kultowych klubów. Dziś przyszedł czas, by połączyć swoje siły i wesprzeć Zenka w ważnym leczeniu i kosztownej rehabilitacji. Wiemy, że razem damy radę i sprawimy, że stan zdrowia 71 latka znacznie się polepszy – piszą organizatorzy.

To nie pierwszy raz kiedy Zenek potrzebuje Waszej pomocy. Wiemy, że pomożecie i poczujecie, że macie realny wpływ na sytuację Człowieka, który żyje z zasiłku kuratora i żyje w mieszkaniu socjalnym. Weteran poznańskiej sceny klubowej potrzebuje pomocy i kontynuowania rehabilitacji, która pozwala mu o własnych siłach chodzić i wstawać każdego dnia. Ostatnie leczenie Zenka bardzo mu pomogło – starszy mężczyzna odzyskał radość życia, a polepszenie jego zdrowia potwierdzają jego rehabilitanci. Nie bądźcie obojętni! - dodają

. By utrzymać Pana Zenka w dobrym zdrowiu rehabilitacja musi być cały czas kontynuowana kontynuowana. Jak wyliczyli organizatorzy zbiórki na ten cel potrzeba około 5 tys. złotych na pół roku. Ponadto organizatorzy przyznają, że chcieliby też polepszyć jakość życia Pana Zenka i zakupić mu niezbędne rzeczy – takie jak pościel, zdrową żywność, czy artykuły gospodarstwa domowego. Dzięki Waszej pomocy i kontynuowaniu rehabilitacji możemy sprawić, że Zenek poczuje się lepiej, przestanie czuć ból i będzie mieć lepsze warunki mieszkalne. Razem mamy moc! - kończą organizatorzy akcji.

Szczegóły akcji można znaleźć tutaj.

Przy okazji przypominamy, że Pan Zenek z Mięsnej to jedna z osób uwiecznionych w 2013 roku na nietypowych plakatach „Znani z Poznania” autorstwa Karo Koto – Karoliny Kotowskiej. Nietypową kolekcję plakatów z osobistościami, z którymi każdy z nas przynajmniej raz się spotkał można było podziwiać na trasie PST.

Reklama