Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
13 7
Reklama

Posnania świętuje drugie urodziny!

REKLAMA
piątek, 12.10.2018 r.
godz. 19.00
REKLAMA | piątek, 12.10.2018 r., godz. 19.00
Posnania świętuje drugie urodziny!

Rozstrzygnięcie konkursu #better2gether, tort urodzinowy, prezenty dla Klientów oraz wspaniała para tajemniczych gości – tak będą wyglądały obchody drugich urodzin Posnanii. Urodzinowy weekend rozpocznie się w piątek 19 października.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
9°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
13°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1030 hPa

Przygotowania do świętowania swoich drugich urodzin Posnania rozpoczęła już 21 września, kiedy zaprosiła swoich Klientów do udziału w konkursie #better2gether. Z tej okazji stworzony został dedykowany portal www.2latarazem.pl, na którym można było zgłaszać swoje inspiracje. – Nasi Klienci są dla nas najważniejsi. Jesteśmy ich ciekawi. Lubimy słuchać ich historii. Wierzymy, że to właśnie ludzie tworzą niepowtarzalne relacje. Tym razem pomyśleliśmy, że fajnie byłoby, zachęcić ich by opisali nam bliskie im osoby, które są dla nich inspiracją – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. – Spośród kilkuset zgłoszeń wybraliśmy trzy, które nagrodzimy podczas uroczystego finału w sobotę 20 października – dodaje.

Urodzinowy weekend

Wielkie świętowanie rozpocznie się już w piątek 19 października. – Posnania to miejsce inne niż wszystkie. Od dwóch lat dajmy mieszkańcom Poznania i okolic wiele powodów do radości. Drugie urodziny chcemy świętować wspólnie z naszymi Klientami. Z tej okazji dla odwiedzających przygotowaliśmy wiele atrakcji. Zależy nam na tym, aby w tym szczególnym dla nas dniu, wszyscy bawili się w towarzystwie swoich najbliższych i przyjaciół – komentuje Agnieszka Juszkis.

W piątek w Atrium ustawiona zostanie multimedialna konstrukcja w kształcie „dwójki” symbolizująca drugie urodziny Posnanii. W przestrzeni obiektu pojawią się także FREEZE ME, dzięki którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe gify z efektem 3D. – W sobotę od godziny 15:00 zapraszamy na kulminację świętowania. Czekają nas wzruszenia, słodkości, nagrody i wyjątkowe duety, a na koniec będziemy głośno 😉. Z okazji swoich urodzin zaprosiliśmy gościa specjalnego, którego personalia odkryjemy dopiero w trakcie wielkiego finału – mówi Agnieszka Juszkis. W trakcie urodzinowego weekendu będzie można także wziąć udział w konkursach z nagrodami ufundowanymi przez najemców Posnanii.

Nagrody za zakupy

Od 19 do 31 października Posnania będzie premiować swoich Klientów. Przygotowano dwa tysiące urodzinowych kalendarzy ściennych Posnanii. Za zakupy o wartości 100 zł będzie można odebrać jeden z tych wygodnych, rodzinnych organizerów, które zostały specjalnie zaprojektowane z okazji drugich urodzin Posnanii.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

Reklama