Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -3

Zniszczył zaparkowany samochód, bo stał na jego drodze. Straty oszacowano na 3500 złotych

BS
wtorek, 21.08.2018 r.
godz. 17.30
BS | wtorek, 21.08.2018 r., godz. 17.30
Zniszczył zaparkowany samochód, bo stał na jego drodze. Straty oszacowano na 3500 złotych
zdj. ilustracyjne - fot. policja

Nawet pięć lat więzienia grozi mężczyźnie, który skopał zaparkowany samochód i wybił w nim szyby. Samochód zirytował mężczyznę, bo stał na jego drodze.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1029 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Kilka dni temu policjanci z Jarocina otrzymali informację o mężczyźnie, który na jednym z osiedli niszczy zaparkowany samochód - Jak wynikało z informacji, w chwili zgłoszenia sprawca był na miejscu i odgrażał się właścicielom samochodu, którzy chcieli bronić swój dobytek - relacjonuje Agnieszka Zaworska z miejscowej policji. Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji, który zatrzymał mężczyznę - Zebrany przez śledczych materiał wykazał, że zatrzymany 38-letni mieszkaniec gminy Jarocin, idąc ulicą, uderzył w stojący na parkingu pojazd, a to bardzo go rozzłościło. Mężczyzna postanowił zemścić się na stojącej przed nim przeszkodzie i najpierw ręką, później za pomocą gumowego podestu od znaku drogowego, wybił większość szyb w aucie. Mężczyzna zarysował także powłokę lakierniczą pojazdu. Wartość poniesionej szkody właściciele opla wycenili wstępnie na 3.500 zł - dodaje Zaworska.

Mężczyźnie postawiono zarzut uszkodzenia mienia oraz kierowania gróźb karalnych. Grozi kara nawet pięciu lat pozbawienia wolności.

Reklama