Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 6
Reklama

Wyloguj się i przeżyj przygodę! Ostatnie miejsca na obozach Kortowo Camp!

REKLAMA
piątek, 20.07.2018 r.
godz. 07.30
REKLAMA | piątek, 20.07.2018 r., godz. 07.30
Wyloguj się i przeżyj przygodę! Ostatnie miejsca na obozach Kortowo Camp!

Mamy dobre wieści dla dzieci, które spędzają wakacje w mieście, a chciałyby przeżyć prawdziwą przygodę nad morzem, w górach czy nad jeziorem jeszcze tego lata. Kortowo Camp dysponuje jeszcze wolnymi miejscami w turnusach między 12 a 25 sierpnia.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1028 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1036 hPa

Kortowo Camp 2018 to już 8. edycja wakacyjnych obozów dla dzieci i młodzieży. W tym roku organizatorzy przygotowali wiele turnusów tematycznych, z czego w sierpniowych można jeszcze wziąć udział. 

KIDS CAMP: SPORT (od 8 lat), TEEN CAPM: SPORT (od 11 lat) – Sypniewo (Wielkopolska)

Termin: 20.08.-26.08.

Obóz z podziałem na grupy wiekowe oraz na dyscypliny. Każdy uczestnik wybiera z wymienionych poniżej aktywności jedną wiodącą dyscyplinę i rozwija w niej swoje umiejętności:

- Piłkarski – m.in.: nauka gry w zespole, gra na pozycji bramkarza, obrońcy, pomocnika i napastnika, strzały na bramkę, obrona, uniki, żonglerka, zwody i triki piłkarskie, mecze i sparingi, ciekawe historie i nagrania ze świata piłki nożnej; 

- Tenisowy – m.in.: nauka od podstaw lub doskonalenie gry na różnych poziomach zaawansowania, ćwiczenia taktyki i techniki uderzeń, sparingi i mecze, video analiza, Wii Sport, turniej z medalami i nagrodami na zakończenie;  

- Taneczny – m.in.: ćwiczenia rozciągające, wysmuklające sylwetkę i dodające energii, autorskie układy taneczne, taniec nowoczesny, zasady zdrowego odżywiania, bitwa taneczna na zakończenie obozu.

Dodatkowo w programie: koszykówka, siatkówka, siatkówka plażowa, unihokej, piłka nożna, Capture The Flag, kąpiele i pływanie, Water Ball, skoki na bombę, Water Splash, Wojna balonowa, ognisko, i wiele innych atrakcji.

Więcej informacji:

www.kortowodzieci.pl/nasza-oferta/obozy-kortowo-camp/obozy/kids-camp-sport 

www.kortowodzieci.pl/nasza-oferta/obozy-kortowo-camp/obozy/teen-camp-sport 

 

TEEN CAMP: OBÓZ PRZYGODOWY (10-13 / 13-16 lat) – Zieleniec (Góry)
Termin: 13.08.-24.08.

Obóz dla wszystkich, którzy lubią przygodę i wyzwania na świeżym powietrzu. Uczestnicy dowiedzą się m.in.:  jak krzesać ogień i budować stos ogniskowy, jak dbać o bezpieczeństwo w górach oraz jak korzystać z mapy. Nie zabraknie również gier i zabaw: Kłamca-Kłamca, Mafia, Włóczykij z kompasem, Speed badminton, badminton, Boule itp. Dla chętnych organizatorzy przygotowali również: Mały Survival, Paintball, strzelanie z łuku i wiatrówki, Nockę pod gwiazdami, ASG i zajęcia z kuchni polowej. 

Dodatkowo w programie: Park linowy "Skalisko" w Złotym Stoku, Góry Orlickie – wjazd i zjazd kolejką w Zieleńcu, Tor saneczkowy w Polanicy Zdrój, kąpiele w zalewie w Radkowie i wiele innych atrakcji.

Więcej informacji:
www.kortowodzieci.pl/nasza-oferta/obozy-kortowo-camp/obozy/teen-camp-oboz-przygodowy 

TEEN CAMP: MILITARNO-SURVIVALOWY (10-13 / 13-16 lat) – Zieleniec (Góry)
Termin: 13.08.-24.08.

Obóz przeznaczony dla wszystkich, którzy lubią wyzwania i wyprawy. Uczestnicy przeżyją prawdziwą przygodę podczas leśnego i górskiego survivalu. Organizatorzy przygotowali dla nich zajęcia takie jak: Łucznictwo, Pierwsza pomoc; Szyfrowanie na kilka sposobów; Krzesanie ognia i budowanie stosu ogniskowego, Nauka działania pod presją czasu, Kuchnia polowa, Hand signals, Gry strategiczne.

Dodatkowo w programie: Park linowy "Skalisko" w Złotym Stoku, Tor saneczkowy w Polanicy Zdrój, Góry Stołowe – Szczeliniec Wielki i/lub Błędne Skały i/lub Schronisko Orlica, plażowanie i kąpiele w zalewie w Radkowie, ognisko i wiele innych atrakcji.

Więcej informacji:
www.kortowodzieci.pl/nasza-oferta/obozy-kortowo-camp/obozy/teen-camp-militarno-surviwalowy

TEEN CAMP: ACTIV&FUN + angielski dla chętnych (11-13/13-16 lat) – Sianożęty (Morze)
Termin: 12.08.-22.08.

Obóz dla wszystkich nastolatków lubiących wakacyjny relaks, zabawę, nadmorski klimat i dobre towarzystwo. Uczestnicy rozwiną swoje zainteresowania, nawiążą przyjaźnie i przeżyją niesamowite chwile. Nie zabraknie gier zespołowych na plaży i boiskach: piłka nożna, siatkówka, plażówka, palant, Water ball, Skimboardy, Mega Twister, Boule, Capture The Flag itp. Ponadto wszyscy będą mogli zrelaksować się podczas Letnich seansów filmowych, Chilloutu na leżakach przy basenie czy kąpielach w morzu. A na odrobinę szaleństwa organizatorzy polecają: Hawaii Beach Party, Dyskotekę UV z DJem, Szaloną wojnę balonową, Karaoke nie tylko na plaży, Festiwal Kolorów i wiele innych rozrywek. 

Dodatkowo: możliwość wzięcia udziału w warsztatach i zabawach prowadzonych w języku angielskim.

Więcej informacji:
www.kortowodzieci.pl/nasza-oferta/obozy-kortowo-camp/obozy/teen-camp-activ-fun/   

TEEN CAMP: ART&FUN + angielski dla chętnych (11-13 / 13-16 lat) – Sianożęty (Morze)
Termin: 12.08.-22.08.

Obóz dla wszystkich, którzy lubią relaks, nadmorski klimat i zabawę w dobrym towarzystwie. Uczestnicy będą rozwijać swoje umiejętności artystyczne na różnorodnych zajęciach: Koralikomania – biżuteria własnego pomysłu; Cuda z drewna, otoczaków i papieru; Projektowanie własnej linii ubrań za pomocą ciekawych technik plastycznych; Plenerowa twórczość itp. 

Dodatkowo w programie: Hawaii Beach Party, Nocna eskapada z latarkami, Festiwal Kolorów, Wojna balonowa, Letnie seanse filmowe, możliwość wzięcia udziału w warsztatach i zabawach prowadzonych w języku angielskim i wiele innych.

Więcej informacji:
www.kortowodzieci.pl/nasza-oferta/obozy-kortowo-camp/obozy/teen-camp-art-fun

FUN CAMP: Jezioro Łężeczki (od 7 lat)
Termin: 19.08.-25.08.

Obóz dla młodszych lubiących dobrą zabawę i przygodę, w tym także dla będących pierwszy raz na obozie. Uczestnicy nie tylko będą radośnie i spontanicznie bawić się, ale też rozwijać samodzielność, budować relacje, doświadczać, działać, tworzyć, odkrywać, a to wszystko korzystając z otaczającej przyrody, fachowej opieki oraz obecności rówieśników. Oprócz stałych punktów programu, dzieci będą mogły codziennie wybierać zajęcia w danym bloku godzinowym:

Poszukiwacze Przygód – Militaria, Włóczykij, Warsztaty Zawiadiackie, Warsztaty Detektywistyczne, Strefa relaksu; 

Active – Gry i zabawy, Plażówka, Dwa ognie, Zbijak, Unihokej, Piłka nożna, Zabawy z liną, Wielonarty, Active w basenie, Mini olimpiada, Strefa relaksu; 

Dance & Art – Warsztaty taneczne, Art&Design, Damą być!, Salon fryzjersko-kosmetyczny, Strefa relaksu.

Więcej informacji:
www.kortowodzieci.pl/nasza-oferta/obozy-kortowo-camp/obozy/fun-camp

Kontakt/rezerwacje:
tel.: Ola - 509 711 285, Joanna - 602 136 105
e-mail: camp@kortowodzieci.pl 
www.kortowodzieci.pl
www.kortowodzieci.pl/nasza-oferta/obozy-kortowo-camp

Reklama