Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
5 -4
Reklama

Firma pożyczkowa poinformowała, że śmierć dłużnika jest złamaniem regulaminu

BS
czwartek, 12.07.2018 r.
godz. 16.08
BS | czwartek, 12.07.2018 r., godz. 16.08
Firma pożyczkowa poinformowała, że śmierć dłużnika jest złamaniem regulaminu
fot. Sam Savine/freeimages.com

Mąż 37-letniej dłużniczki poinformował firmę PayPal o śmierci kobiety. W odpowiedzi otrzymał pismo, z którego dowiedział się, że śmierć jest złamaniem regulaminu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
5°C 1040 hPa
JUTRO
pogoda
5°C 1031 hPa
POJUTRZE
pogoda
4°C 1025 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

37-letnia kobieta, która zmarła po przerzutach raka piersi na płuca i mózg, była zadłużona na kwotę 3200 funtów. Po jej śmieci mąż wysłał do firmy PayPal akt zgonu kobiety, testament oraz kopię dokumentu tożsamości. W odpowiedzi otrzymał list oznaczony jako pilny. Dowiedział się z niego, że doszło do złamania regulaminu i w związku z tym umowa zostaje wypowiedziana, a zobowiązania należy natychmiast uregulować.

Mężczyzna natychmiast skontaktował się z przedstawicielem firmy, a ta przyznała, że doszło do nieporozumienia - Głęboko przepraszamy pana Durdle za zrozumiałą przykrość, jaką wywołał u niego list. Gdy tylko dowiedzieliśmy się o tym błędzie, skontaktowaliśmy się bezpośrednio z panem Durdle, żeby zaoferować swoje wsparcie, umorzyliśmy dług oraz zamknęliśmy konto jego żony. Badamy nasze wewnętrzne procesy, żeby incydent nie powtórzył się w przyszłości - poinformował PayPal.