Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
6 2

Ruszyła Strefa Kibica na MTP!

j
czwartek, 14.06.2018 r.
godz. 14.30
j | czwartek, 14.06.2018 r., godz. 14.30
Ruszyła Strefa Kibica na MTP!
fot. Włodzimierz Hoppel

Zgodnie z zapowiedziami na pl. Marka, w centralnym miejscu Międzynarodowych Targów Poznańskich, tuż obok Iglicy ruszyła dziś Strefa Kibica.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 1005 hPa
JUTRO
pogoda
6°C 1000 hPa
POJUTRZE
pogoda
3°C 1009 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Strefa Kibica będzie działała do 15 lipca będzie ściśle związana z „Latem na targach”. Będzie można z niej skorzystać nie tylko podczas meczów. Organizatorom zależy na tym, by miejsce żyło i przyciągało poznaniaków przez cały miesiąc. Pomieści jednorazowo nawet 6 tysięcy kibiców. Mecze wyświetlane będą na gigantycznym telebimie o powierzchni 112 m kw.

Dziękuję Targom, że podjęły się tego działania - mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent miasta. Strefa Kibica to nie tylko możliwość wspólnego udziału w wielkim wydarzeniu sportowym. Ze względu na swoją lokalizację to także doskonała okazja do integracji poznaniaków i mieszkańców okolicznych gmin, którzy mogą bez problemu dojechać tu komunikacją miejską czy Koleją Metropolitalną. Trzymam kciuki za sukcesy naszej reprezentacji, która od lat nie była w tak dobrej formie - doaje.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania i Wielkopolski  do odwiedzenia najbardziej barwnej Strefy Kibica w Polsce - mówi Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wierzę, że będzie ona łączyła wielkie emocje sportowe z doskonałą zabawą dla całych rodzin. Nasza Strefa będzie miejscem pełnym zabawy i aktywności przez cały czas, nie tylko podczas meczów- dodaje.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Wejście do Strefy Kibica i Lata na Targach znajduje się od strony ul. Bukowskiej.

Reklama