Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -3
Reklama

Szukasz wymarzonego mieszkania? Odwiedź POZ INWEST na targach mieszkaniowych

REKLAMA
środa, 14.03.2018 r.
godz. 13.00
REKLAMA | środa, 14.03.2018 r., godz. 13.00
Szukasz wymarzonego mieszkania? Odwiedź POZ INWEST na targach mieszkaniowych

Przełom marca i kwietnia to szansa na znalezienie swojego upragnionego mieszkania. Już 17-18 marca na MTP odbywać się będą Targi Mieszkań i Domów, a 7-8 kwietnia w Arenie - targi mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe Mieszkanie. W obu wydarzeniach udział weźmie znana i ceniona firma Poz Inwest.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1029 hPa
POJUTRZE
pogoda
-1°C 1024 hPa

Kupno własnego mieszkania to jedna z najtrudniejszych życiowych decyzji. Aby wybrać najlepszą z możliwych ofert spośród dostępnych na rynku mieszkaniowym, trzeba wziąć pod uwagę szereg różnych czynników. Ważna jest zarówno lokalizacja, rodzaj zabudowy, rozkład pomieszczeń oraz standard wykończenia. Poszukiwanie mieszkania z marzeń dobrze jest jednak rozpocząć od znalezienia rzetelnego dewelopera, a jest nim bez wątpienia Poz Inwest.

Firma Poz Inwest powstała w 2001 roku i od początku swojego istnienia prowadzi działalność deweloperską na najwyższym poziomie. Spółka kładzie szczególny nacisk na solidne przygotowanie gruntu, dobór odpowiednich materiałów oraz wysoki standard wykończenia. Tym sposobem w Komornikach powstały dwa osiedla – Osiedle Parkowe oraz Osiedle Zacisze, które z roku na rok jest sukcesywnie rozbudowywane, by stworzyć jeszcze więcej przestrzeni dla kolejnych pokoleń szczęśliwych mieszkańców.  

Osiedle Parkowe znajduje się przy ul. Malwowej w Komornikach. Na obszarze ok. 7,9ha, na którym znajduje się os. Parkowe, zbudowano kilkadziesiąt domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz 6 budynków wielorodzinnych. Znajduje się tu sklep ogólnospożywczy, fryzjer, dentysta, logopeda oraz szkoła języków obcych. Mieszkańcy Osiedla Parkowego cenią w nim wysoki standard wykończenia mieszkań oraz lokalizację, która sprzyja zarówno odpoczynkowi z dala od miasta, jak też bezkolizyjnej komunikacji z Poznaniem. Obecnie dostępnych jest już tylko 6 mieszkań o powierzchni 124,46m² z 5 pokojami, kuchnią, łazienką, wc, garażem i ogródkiem do 345m².

Osiedle Zacisze w Komornikach to nowy kompleks budynków przy ulicach Chabrowej, Fiołkowej, Krokusowej i Liliowej. Na ulicy Chabrowej znajdują się mieszkania dwupoziomowe w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem. Łączna powierzchnia każdego z mieszkań wynosi aż 99m², co okazało się niezwykle atrakcyjną ofertą dla par i rodzin z dziećmi. Obecnie spośród 23 mieszkań, wolne zostały już tylko trzy ostatnie. Zainteresowani zamieszkaniem na Osiedlu Zacisze mają do dyspozycji również domy w zabudowie szeregowej przy ulicy Fiołkowej i Krokusowej o powierzchni 127m² i 130m² z garażem, pięcioma pokojami, salonem z otwartą kuchnią, łazienką z wc, pomieszczeniem gospodarczym oraz ogrodem o wielkości 574m², 357m² lub 240m². A to nie wszystko. Trwa II etap inwestycji przy ul. Krokusowej, w ramach którego powstaną szeregowce dwulokalowe. Na parterze będą to mieszkania o pow. 52m² z ogródkiem, a na piętrze mieszkania o wielkości 72m² z garażem i możliwością zaaranżowania niewielkiego pomieszczenia na poddaszu.

Poz Inwest ogłasza promocję dla zwiedzających targi mieszkaniowe. Przy podpisaniu umowy rezerwacji do dnia 15.04.2018 r. na mieszkanie przy ul. Krokusowej/Liliowej, klienci dostaną rabat 11 000 zł!

Więcej informacji:
17-18.03.2018 - Targi Mieszkań i Domów, MTP, stoisko E12
7-8.04.2018 - Nowy Dom, Nowe Mieszkanie, Arena, stoisko S11

Reklama