Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
5 -2
Reklama

Remont Świętego Marcina trwa, a potencjalni najemcy już interesują się lokalami przy ulicy

BS
środa, 14.02.2018 r.
godz. 19.30
BS | środa, 14.02.2018 r., godz. 19.30
Remont Świętego Marcina trwa, a potencjalni najemcy już interesują się lokalami przy ulicy

Choć do zakończenie remontu ulicy Święty Marcin jeszcze wiele miesięcy, to ZKZL rejestruje już zwiększone zainteresowanie lokalami w tej lokalizacji.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1037 hPa
JUTRO
pogoda
5°C 1039 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1031 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Prace prowadzone obecnie przy ulicy Święty Marcin mają na celu remont istniejącej infrastruktury, ale też rewitalizację ulicy i przywrócenie jej dawnej świetności. Okazuje się, że choć do zakończenia prac jeszcze wiele miesięcy, to przedsiębiorcy interesują się lokalami w tej lokalizacji, a nawet podpisano już kilka umów najmu - Zgodnie z przyjętą koncepcją ożywienia Świętego Marcina, Spółka ukierunkowuje pozyskiwanie najemców lokali użytkowych planujących prowadzić w szczególności działalność kawiarniano-gastronomiczną - informuje Izabela Zagórska, Zastępca Kierownika Działu Lokali Użytkowych ZKZL sp. z o.o i dodaje - Wizja wyremontowanej ulicy sprawiła, że w ostatnim czasie zagospodarowaliśmy lokale użytkowe o łącznej powierzchni niemal 200,00 m2 i finalizowana jest kolejna umowa na wynajem lokalu użytkowego o pow. 320 m2. 

Jednocześnie ZKZL zachęca przedsiębiorców poszukujących lokali dla swojej działalności do kontaktu pod numerem telefonuy 664 467 740 lub adresem mailowym obsluga.klienta@zkzl.poznan.pl.