Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
6 2

Kolejne auta na minuty w Poznaniu: tym razem tylko Audi

KaT
środa, 14.02.2018 r.
godz. 08.50
KaT | środa, 14.02.2018 r., godz. 08.50
Kolejne auta na minuty w Poznaniu: tym razem tylko Audi
fot. 4Mobility

Firma carsharingowa 4Mobility wchodzi do stolicy Wielkopolski.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 1005 hPa
JUTRO
pogoda
6°C 1000 hPa
POJUTRZE
pogoda
3°C 1009 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

4Mobility już w ubiegłym roku zapowiadała, że po Warszawie będzie chciała rozszerzyć swoją działalność na Poznań. W poniedziałek ogłoszono, że pierwsze samochody pojawią się na poznańskich ulicach w najbliższych dniach. Na początek będzie ich 30.

Firma reklamuje się jako wypożyczalnia aut na minuty premium. Już wiadomo, że w Poznaniu będzie oferować jedynie samochody marki Audi. Będą to Audi A3 Sportback, Audi A3 Limousine oraz Audi Q3.

Dla osób, które zarejestrują się w systemie 4Mobility do 28 lutego przygotowano 20 złotych „na start”. Promocyjne ceny na początek działalności systemu zaczynają się od 39 groszy za minutę wypożyczenia. Do tego dochodzi opłata za każdy kilometr (80 groszy w przypadku Aud A3) oraz opłata za minutę postoju (16 groszy za A3). Audi Q3 jest o kilka groszy za minutę droższe.

Gdzie będzie można korzystać z systemu? Granice nie są tożsame z granicami administracyjnymi Poznania. Auto wypożyczymy m.in. w centrum, na Wildzie, Łazarzu, Jeżycach, Winogradach czy Piątkowie i części Nowego Miasta, a także w Swarzędzu. Z systemu nie skorzystamy natomiast np. na Świerczewie, Szczepankowie, Górczynie, Ławicy, Podolanach czy Strzeszynie.

Reklama