Pogoda jutro  Pogoda Poznań
12 5
Reklama

26. Finał WOŚP: zmiany na poznańskich ulicach

j
niedziela, 14.01.2018 r.
godz. 10.36
j | niedziela, 14.01.2018 r., godz. 10.36
26. Finał WOŚP: zmiany na poznańskich ulicach
fot. Włodzimierz Hoppel, archiwum

W związku z organizacją poznańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami na poznańskich ulicach. W rejonie CK Zamek i ul. Święty Marcin wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1007 hPa
JUTRO
pogoda
12°C 1008 hPa
POJUTRZE
pogoda
12°C 1007 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Przypominamy. W niedzielę do godziny 21:30 wyłączona z ruchu będzie jezdnia północna ul. Święty Marcin na odcinku od ul. Kościuszki do al. Niepodległości. Kierowcy mogą korzystać z objazdów ulicami Kościuszki i Taylora.

Na finał imprezy ("światełko do nieba"), od godz. 19:30 do 21:20, wyłączona z ruchu będzie al. Niepodległości na odcinku od ul. Powstańców Wielkopolskich do ul. Libelta. Objazd przewidziano ulicami: Libelta i Kościuszki (w kierunku południowym) oraz ul. Powstańców Wielkopolskich, Matyi, most Dworcowy i ul. Roosevelta. W tym czasie wyłączone zostaną sygnalizacje świetlne na skrzyżowaniach: al. Niepodległości - ul. Święty Marcin i al. Niepodległości - ul. Taylora – informuje ZDM.  

Z kolei ruch autobusów i tramwajów komunikacji miejskiej odbywać się będzie z wykorzystaniem śluz w miejscach krzyżowania się ich tras z miejscem imprezy. W związku z obchodami nie będą wprowadzane większe zmiany w publicznym transporcie zbiorowym. Na czas biegu Policz się z cukrzycą oraz Światełka do nieba służby Nadzoru Ruchu mogą wprowadzić tymczasowe zmiany w przebiegach tras – informuje MPK.  

Reklama