Pogoda jutro  Pogoda Poznań
4 1

70-latka zatrzymana z narkotykami. Przyniosła je do zakładu karnego

j
czwartek, 14.09.2017 r.
godz. 16.32
j | czwartek, 14.09.2017 r., godz. 16.32
70-latka zatrzymana z narkotykami. Przyniosła je do zakładu karnego
Zdjęcie ilustracyjne - fot. Policja

Policjanci zatrzymali 70-letnią mieszkankę Szamotuł, która próbowała wnieść środki odurzające na teren jednostki penitencjarnej. Kolejne narkotyki zostały znalezione w miejscu zamieszkania kobiety.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
4°C 1014 hPa
JUTRO
pogoda
4°C 1006 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1007 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę. Policjanci z Wronek odebrali zgłoszenie, że kobieta która przyszła do zakładu karnego na widzenie może posiadać przy sobie środki odurzające. W trakcie przeprowadzonej przez funkcjonariuszki zakładu karnego kontroli odzieży i obuwia 70-latki znalezione zostały zawiniątka z zawartością proszku oraz tabletek.

Sprawą zajęli się wronieccy kryminalni. Kobieta została przeszukana przez policjantkę z Wronek- podczas przeszukania nie znaleziono przy niej więcej nielegalnych substancji. Policjanci sprawdzili również miejsce zamieszkania 70-latki. W jej domu, policyjny pies służbowy znalazł kolejne dwa woreczki, w których najprawdopodobniej znajdowała się amfetamina oraz jeden woreczek, w którym znajdował się susz roślinny (najprawdopodobniej marihuana) – informuje mł. asp. Sandra Chuda z policji w Szamotułach. Z uwagi na fakt, iż w domu kobiety mieszka więcej osób, trwają czynności mające na celu ustalenie, do kogo należały te narkotyki – dodaje.

70-letnia kobieta usłyszała już zarzuty posiadania narkotyków. Za to przestępstwo kobieta może trafić do więzienia.