Pogoda jutro  Pogoda Poznań
-1 -7

Rondo Rataje: w weekend ruszy ostatni etap prac

sk
wtorek, 22.08.2017 r.
godz. 13.59
sk | wtorek, 22.08.2017 r., godz. 13.59
Rondo Rataje: w weekend ruszy ostatni etap prac

Od początku sierpnia prowadzone są prace remontowe na rondzie Rataje i jego bezpośrednich okolicach. W weekend rozpocznie się ich ostatni etap.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1008 hPa
JUTRO
pogoda
-1°C 1013 hPa
POJUTRZE
pogoda
-4°C 1020 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W ostatnich tygodniach kierowcy musieli zmagać się w tym rejonie ze sporymi utrudnieniami. Wszystko przez wymianę nawierzchni, finansowaną przez pobliską galerię handlową. 

W nocy z 25 na 26 sierpnia (z piątku na sobotę) rozpocznie się ostatni etap prac na zachodniej jezdni ul. Jana Pawła II - od ul. Św. Rocha do wlotu na rondo Rataje.

- W pierwszym etapie, do godzin wieczornych w sobotę 26 sierpnia, wyłączona z ruchu będzie prawa strona jezdni ul. Jana Pawła II przed rondem, a ruch odbywać się będzie lewym skrajnym pasem. W drugim etapie, do godzin wieczornych w niedzielę 27 sierpnia, wyłączona z ruchu będzie lewa strona jezdni, a ruch na dojeździe do ronda odbywać się będzie skrajnym prawym pasem - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

W czasie prac włączona pozostanie sygnalizacja świetlna. W razie potrzeby możliwe będzie jednak ręczne sterowanie ruchem.