Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -1

Dwa tragiczne wypadki pod Nowym Tomyślem: policja szuka sprawcy śmiertelnego potrącenia

KaT
poniedziałek, 20.03.2017 r.
godz. 10.09
KaT | poniedziałek, 20.03.2017 r., godz. 10.09
Dwa tragiczne wypadki pod Nowym Tomyślem: policja szuka sprawcy śmiertelnego potrącenia
fot. pnt.info.pl

W niedzielny wieczór na terenie powiatu nowotomyskiego doszło do dwóch śmiertelnych wypadków. Pod Lwówkiem zderzyły się dwa auta - zginął 56-latek. Pod Michorzewem nieznany kierowca potrącił 40-letnią kobietę, która zginęła na miejscu. Policja szuka sprawcy tego wypadku.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
3°C 994 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1002 hPa
POJUTRZE
pogoda
-1°C 1007 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Do wypadku pod Lwówkiem doszło około 22.00 na prostym odcinku drogi. Zderzyły się tam czołowo dwa Volkswageny Golfy. Kierowca jednego z nich, 56-letni mieszkaniec Pniew, był zakleszczony w aucie. Nie udało się go uratować. Kierowca drugiego samochodu, 25-latek, trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja wyjaśnia okoliczności tego wypadku. Jak informuje portal pnt.info.pl, to prawdopodobnie mężczyzna, który zginął zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z 25-latkiem.

Do drugiego wypadku doszło na trasie Michorzewo-Trzcianka w powiecie nowotomyskim. Znaleziono tu ciało 40-letniej kobiety. Obrażenia wskazują, że zginęła w wyniku potrącenia przez samochód. Kierowca pojazdu odjechał z miejsca wypadku. - Policja przesłuchała dwóch świadków. Twierdzą, że pojazd, który potrącił kobietę to mógł być prawdopodobnie Volkswagen Polo starego typu na szamotulskich tablicach rejestracyjnych - podaje pnt.info.pl. Sprawą zajmuje się policja.