Reklama
Reklama

Cztery ofiary wypadku pod Bydgoszczą to rodzina z Wielkopolski

fot. nadkom. Przemysław Słomski

Do zdarzenia doszło w piątek po południu.

Służby zgłoszenie o wypadku na DK 10 w miejscowości Emilianowo odebrały w piątek około godziny 17. Jak się okazało, w zdarzeniu brały udział cztery pojazdy - trzy pojazdy osobowe i jeden ciężarowy.

Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że kierujący pojazdem marki Toyota, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w pojazd ciężarowy marki DAF z naczepą, a następnie uderzył w jadący za nim pojazd marki VW. Natomiast pojazd ciężarowy w wyniku uderzenia, zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z samochodem marki Skoda - tłumaczył nadkom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Niestety w wyniku zderzenia 47-letni kierowca Skody oraz dwójka pasażerów 14-latek i 17-latka ponieśli śmierć na miejscu. Trzecia pasażerka 44-letnia kobieta w stanie krytycznym została przetransportowana do szpitala
- dodał.

Informację o śmierci 44-letniej kobiety nadkom. Słomski potwierdził dziś w rozmowie z "Expressem". Jak ustalili dziennikarze, cztery osoby, które zginęły w wypadku to rodzina z Wielkopolski - z powiatu pilskiego.

Do sprawy został zatrzymany 52-letni kierowca Toyoty. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Pobrana też został od niego krew do badań. Okoliczności zdarzenia wyjaśniane są pod nadzorem prokuratury.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
13.80 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro