Reklama
Reklama

Uwaga na utrudnienia na Bałtyckiej, Gnieźnieńskiej i Hetmańskiej!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. ZDM

Prowadzone tu będą prace remontowe.

W przypadku dwóch pierwszych ulic - Bałtyckiej i Gnieźnieńskiej, utrudnienia zaplanowano na wtorek w godzinach 9.00 - 14.00. Wszystko przez remont przejazdu kolejowego. Zamykane będą pojedyncze pasy ruchu przez przejazd w obu kierunkach, a auta od strony Antoninka będą mogły jeździć z prędkością maksymalnie 40 km/h.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Ale to nie koniec. Od wtorku aż do 31 lipca utrudnienia należy się spodziewać utrudnień na rondzie Starołęka, konkretnie w rejonie skrzyżowania ulic Hetmańskiej i Zamenhofa. Są one związane z "pracami przy budowie schodów, pochylni, kanalizacji deszczowej oraz likwidacji tymczasowego zjazdu". - W pobliżu ronda wprowadzane będą zwężenia ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż ul. Hetmańskiej oraz wygrodzenia fragmentów chodnika, pobocza i pasa dzielącego w rejonie prac. Czasowo możliwe są miejscowe wygrodzenia jednego pasa ruchu ul. Zamenhofa w pobliżu ronda oraz ograniczenia prędkości pojazdów do 30 km/h - podaje Zarząd Dróg Miejskich.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
14℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
10.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro