Reklama
Reklama

Na granicy Poznania i Plewisk trwa budowa węzła komunikacyjnego. Nowe utrudnienia w poniedziałek!

fot. PIM

Na 23 maja przewidziane są prace, które wymagają ręcznego kierowania ruchem.

Jak informują Poznańskie Inwestycje Miejskie, w tym miesiącu wykonawca prowadził prace związane z infrastrukturą podziemną, które wiązały się z wykopami w rejonie ul. Grunwaldzkiej, Piwoniowej i Twardogórskiej. 23 maja prowadzone będą roboty polegające na odtworzeniu nawierzchni jezdni w tych miejscach (na ul. Grunwaldzkiej przed skrzyżowaniem z ul. Twardogórską oraz na wysokości ul. Piwoniowej, a także na ul. Twardogórskiej przy skrzyżowaniu z ul. Grunwaldzką).

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Podczas prac w danym miejscu obowiązywał będzie ruch wahadłowy kierowany ręcznie, spodziewać się go należy od godz. 6. W pierwszej kolejności realizowane będą prace po zachodniej stronie ul. Grunwaldzkiej i Twardogórskiej, a po ich zakończeniu przeniosą się na stronę wschodnią obu ulic, gdzie kierowcy będą mogli przejechać już po odtworzonej nawierzchni - informują urzędnicy PIM.

Uzupełnienie nawierzchni sprawi, że przejazd będzie bardziej komfortowy mimo trwającej budowy węzła Grunwaldzka - dodają.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
11.13 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro