Reklama
Reklama

Wóz strażacki napełniał basen na osiedlu. "Zarabiamy na sztandar"

fot. Czytelnik

Zaniepokojony Czytelnik powiadomił o niecodziennej sytuacji.

W czwartek po godzinie 22:00 napisał do nas Pan Marcin z Paczkowa - Na ulicy Wiosennej wóz OSP Biskupice, wg relacji sąsiadów, napełniał przygodny basen. Mieszkam na początku ul. Wiosennej i widziałem, że jedzie wóz bez sygnałów, wolno przez osiedle. Zadzwoniłem do sąsiadki i dostałem dwa zdjęcia. Też byli zaskoczeni sytuacją.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Dyżurny poznańskiej straży pożarnej zaprzecza - Nie mieliśmy dziś żadnej interwencji ani wezwania do Paczkowa na ul. Wiosenną. Takie zdarzenie jest mało prawdopodobne.  • Aktualizacja
    piątek, 20.05.2022 r., godz. 12.25
    Aktualizacja
    piątek, 20.05.2022 r., godz. 12.25
    Jak podaje OSP Biskupice, jednostka ta posiada swój statut, który umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej i nie wszystkie interwencje OSP są odnotowane w głównej straży pożarnej w Poznaniu. Stąd dyżurny poznańskiej straży pożarnej mógł nie wiedzieć o wyjeździe gospodarczym OSP Biskupice. Jak podkreśla prezes OSP Biskupice, woda do basenu była wlewana w ramach działalności gospodarczej za opłatą - zarobione środki mają być przeznaczone na sztandar OSP.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
5.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro