Reklama
Reklama

Stan epidemii się skończył, a BOK ZTM przy Matejki wciąż nieczynny do odwołania

Zdjęcie ilustracyjne | fot. ZTM

- W poniedziałek został na terenie Polski odwołany stan epidemii. Tymczasem w jednostce Urzędu Miasta Poznania - ZTM Biuro Obsługi wciąż jest nieczynne do odwołania. Pracownicy twierdzą, że BOK na ul. Matejki nie zostanie już otwarty - pisze nasz Czytelnik. Z oficjalnego komunikatu wynika, że biuro zamknięto ze względu na pandemię Covid-19, ale wszyscy wiemy, że sytuacja pandemiczna od tygodni jest dobra.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

- Dzięki zniesieniu stanu epidemii Zarząd Transportu Miejskiego rozpoczął przygotowania do otwarcia Punktu Obsługi Klienta wraz z Biurem Obsługi Klienta ZTM przy ulicy Matejki. Otwarcie jest planowane w czasie letnich wakacji - wyjaśnia Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM. - Czas pandemii został wykorzystany na gruntowną modernizację POK w siedzibie ZTM, dzięki czemu klienci będą obsługiwani w bardziej komfortowych warunkach a dodatkowo liczba stanowisk została zwiększona z dwóch do trzech - dodaje.

Obecnie pasażerowie mogą korzystać z POK ZTM w dziewięciu lokalizacjach (są dostępne TUTAJ) czynnych w dni robocze od 6.00 do 20.00, a także BOK pod Kaponierą czynnym w dni robocze od 9.30 do 17.00.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
14℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
10.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro