Reklama
Reklama

Remont na ul. Polnej już za półmetkiem. Kolejne zmiany w piątek

fot. ZDM

Na odcinku od ul. Dąbrowskiego do ul. Jackowskiego ruch pojazdów odbywa się wyłącznie w stronę ul. Jackowskiego.

Obecnie prace prowadzone są od ul. Bukowskiej do ul. Jackowskiego. Nowa nawierzchnia jest ułożona na niemal całym tym odcinku. Dlatego kierowcy i rowerzyści napotkają na tym odcinku tylko niewielkie utrudnienia. Również na odcinku od skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego do ul. Szamarzewskiego położona jest już nowa nawierzchnia na wschodniej części ulicy. Pomiędzy ul. Szamarzewskiego a ul. Jackowskiego trwa frezowanie - informuje Agata Kaniewska, rzecznik ZDM.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Kolejny etap prac ma rozpocząć się w piątek. Od 20 do 31 maja jednokierunkowy ruch pojazdów (od ul. Dąbrowskiego w stronę ul. Jackowskiego) ma zostać przeniesiony na pas z nową nawierzchnią i czasowo wyłączony z ruchu zostanie wylot z ul. Galla Anonima w ul. Polną. To dlatego, że ekipy Zakładu Robót Drogowych będą prowadzić roboty na pasie zachodnim - dodaje rzeczniczka.

Po zakończeniu prac przywrócone zostanie dotychczasowa organizacja ruchu. Podobnie będzie na pobliskich ulicach Jackowskiego i Gorczyczewskiego.

Koszt remontu to 850 tysięcy złotych.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
14℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
10.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro