Reklama

"Złota" PEKA z autografem Jacka Jaśkowiaka do zgarnięcia już w najbliższą niedzielę

Zdjęcie ilustracyjne. | fot. ZTM w Poznaniu

Tradycją staje się licytacja limitowanej karty PEKA z autografem prezydenta Poznania podczas akcji na rzecz WOŚP.

Już 30 stycznia w niedzielę odbędzie się trzydziesta jubileuszowa zbiórka pieniędzy dla WOŚP. W tym roku hasło przewodnie zbiórki to "Przejrzyj na oczy", pod którym kryje się chęć zakupu sprzętu dla okulistyki dziecięcej.

Jesteś zdolnym fryzjerem? Dołącz do Zespołu Wonderland! Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub napisz [email protected]
REKLAMA

Po raz kolejny do akcji włączy się Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu, który przygotował "złote" karty PEKA na okaziciela.

Do wylicytowania jest dziesięć kart. Wszystkie w kolorze złotym a kolorowa grafika nawiązuje bezpośrednio do 30. Finału WOŚP. Na awersie widnieje podpis prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i charakterystyczne serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Są to kolekcjonerskie karty, a ich właściciele będą mogli po doładowaniu korzystać z nich opłacając podróże na liniach organizowanych przez ZTM.

Mamy nadzieję, że karty PEKA będą się cieszyć dużym zainteresowaniem licytujących - mówi Jan Gosiewski, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu."Złote" karty PEKA trafią do dwóch sztabów WOŚP w Poznaniu. W obu, część kart będzie licytowana stacjonarnie, część online - podaje ZTM w Poznaniu.

Dodatkowo w dniu finału wolontariusze WOŚP będą podróżować za darmo pojazdami transportu publicznego na liniach organizowanych przez ZTM, pod warunkiem posiadania identyfikatora wolontariusza WOŚP z naklejonym hologramem ZTM. ZTM w Poznaniu wydał 2,5 tys. takich hologramów.Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
9.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro