Reklama
Reklama

Wypadek na Krzywoustego: Kierowca busa uderzył w Seata i uciekł z miejsca zdarzenia.

fot. Czytelnik/archiwum.

Wypadek miał miejsce w piątek 14 stycznia, ale teraz poszkodowany prosi o pomoc w odnalezieniu sprawcy wypadku.

O wypadku na ulicy Krzywoustego, a dokładniej na wiadukcie między Szczepankowem a Franowem pisaliśmy tutaj . Policjanci wówczas byli na etapie wyjaśniania okoliczności wypadku. Dziś skontaktowała się z nami rodzina poszkodowanego, który prosi o pomoc w ujęciu sprawcy wypadku. Jak się okazuje miał on uderzyć w Seata, w wyniku czego zepchnął go na barierki.

Nowość w Salonie Wonderland w Poznaniu! Stymulatory tkankowe coming out - 20% tylko w czerwcu. Zadzwoń tel. 607 608 806.
REKLAMA

Wypadek miał miejsce około godziny 15:00 na wiadukcie między Szczepankowem a Franowem. Kierowca białego busa uderzył w Seata Cordobę w bok na wysokości tylnych drzwi pasażera, co spowodowało utratę kontroli nad pojazdem i odbicie się od barierek z lewej strony jezdni. Poduszki powietrzne wystrzeliły i auto z impetem uderzyło w bariery po prawej stronie. Teść wyszedł ze szpitala, nie doznał poważnych obrażeń tylko odbite płuca i zadrapanie na ręce - szczegóły podała rodzina poszkodowanego i poprosiła naszych Czytelników o pomoc w odnalezieniu kierowcy busa. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z poznańską policją.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

W czwartek i piątek lato na termometrach, ale w weekend załamanie pogody
26℃
17℃
Poziom opadów:
5.3 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
11.31 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro