Reklama
Reklama

Remont się wydłuży. Jeden z punktów ZTM w centrum miasta będzie nieczynny do odwołania.

fot. ZTM
fot. ZTM

Chodzi o punkt zlokalizowany przy Kupcu Poznańskim.

Z uwagi na wydłużenie prac związanych z modernizacją, Punkt Obsługi Klienta przy pl. Wiosny Ludów w budynku CH Kupiec Poznański jest nieczynny do odwołania - informuje Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM. Zamknięcie punktu związane jest z kompleksowym remontem holu wejściowego prowadzącego do Punktu Obsługi Klienta. W trakcie prac wymieniona zostanie także posadzka, sufit i oświetlenie w samym POK - wyjaśnia.

Odbiór kart PEKA (w tym karty PEKA związane z postępowaniem reklamacyjnym) będzie możliwy w POK pod rondem Kaponiera (poziom -1). Najbliższy biletomat stacjonarny znajduje się przy ulicy Wrocławskiej, a najbliższe Punkty Obsługi Klienta ZTM znajdują się w następujących lokalizacjach:
- rondo Kaponiera - poziom -1
- rondo Śródka - dworzec autobusowy

Zachęcamy ponadto do zakupu biletów przez Internet poprzez portal www.peka.poznan.pl. Należy jednak pamiętać o konieczności aktywacji zakupionego e-biletu w czytniku karty PEKA
- przypomina rzecznik. Jest też możliwość zakupu biletów jednorazowych czasowych za pomocą aplikacji mobilnych. Pasażerowie ZTM mogą kupować bilety czasowe przez następujące aplikacje mobilne: mPay, moBILET (Mobile Traffic), GoPay, Skycash, jakdojade.pl. zbiletem.pl. Wszystkie szczegóły zakupu biletu można znaleźć na stronie wybranej aplikacji - kończy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
3.90 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro