Reklama
Reklama

All for Innovators. Zgarnij 200 tys. zł na rozwój swojej firmy!

200 tys. zł do wykorzystania na usługi rozwojowe, 30 tys. zł na nowy sprzęt i mnóstwo potrzebnej wiedzy mogą zyskać firmy, które wezmą udział w programie All for Innovators. Zgłoszenia można przesyłać jeszcze tylko do 23 kwietnia.

Program "All for Innovators" to wspólne przedsięwzięcie Concordia Design i Lab150. W projekcie może wziąć udział 20 firm z Wielkopolski (mikro, małych i średnich), które przez dwa lata otrzymają wsparcie potrzebne do dynamicznego rozwoju biznesu. I to za darmo.

ZGŁOŚ SIE DO PROGRAMU

Wybrani przedsiębiorcy będą mogli korzystać m.in. z infrastruktury i usług Lab150 przy ul. Bukowskiej, co oznacza bezpłatny dostęp do nowoczesnego parku maszynowego, prototypowni, biblioteki materiałowej czy przestrzeni badawczej.

Przedstawiciele MŚP wezmą także udział w indywidualnych szkoleniach czy sesjach coachingowych. Wszystko po to, by firmy z naszego regionu tworzyły produkty i usługi pożądane przez klientów, działały bardziej efektywnie, ulepszyły swoją technologię czy rozwinęły kompetencje zespołów.

- Będziemy wspierać przedsiębiorców w wielu obszarach: merytorycznie, praktycznie i infrastrukturalnie. Chcemy przejść z firmami cały proces biznesowy: od audytu potrzeb ich klientów, aż po komercjalizację produktu czy usługi - mówi Ewa Voelkel-Krokowicz, właścicielka Concordia Design i Lab150.

Ważnym elementem programu jest wsparcie finansowe. W sumie, każda z 20 firm otrzyma ponad 200 tys. zł do wykorzystania na usługi rozwojowe, a także 30 tys. zł na nowy sprzęt. Do "All for Innovators" mogą się zgłaszać firmy z obszarów takich jak: "wnętrza przyszłości", "przemysł jutra", "wyspecjalizowane procesy logistyczne", "rozwój oparty na ICT", "biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów".

- W tym wypadku nie ma znaczenia czy firma jest na początkowym etapie rozwoju, czy może istnieje na rynku od lat. Szukamy przedsiębiorców, którzy stosują lub planują wdrożyć do swojej działalności gospodarczej innowacyjne rozwiązania - podkreśla Ewa Voelkel-Krokowicz.

Zgłoszenia do programu potrwają do 23 kwietnia. Formularz aplikacyjny na stronie internetowej: https://www.concordiadesign.pl/allforinnovators/

Program "All for Innovators" jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Dziś w Poznaniu lato w środku wiosny. Nawet 28 stopni w cieniu!
26℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
3.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro