Reklama

Ciężarna kobieta w piżamie i płaszczu stała w nocy na ulicy

Zdjęcie ilustracyjne, archiwum | fot. Policja

Okazało się, że kobieta miała problem z wejściem do mieszkania.

O sytuacji informują policjanci z Rawicza. Do zdarzenia doszło kiedy na dworze szalał siarczysty mróz. Policjanci patrolujący miasto nocą około godziny 2.00 zauważyli stojącą na dworze młodą kobietę. Pomimo, że osoba nie dawała żadnych znaków, że potrzebuje ich pomocy funkcjonariusze postanowili się zatrzymać i sprawdzić co się stało.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

Mieszkanka Rawicza była mocno zdenerwowana i jak przyznała wychłodzona. Miała na sobie jedynie piżamę i płaszcz. Policjanci zaprosili kobietę do radiowozu by mogła się ogrzać zanim znajdą rozwiązanie nietypowej sytuacji. Kobieta przyznała, że jest w ciąży i od niedawna wynajmuje mieszkanie, kiedy wyszła na dwór zapomniała kluczy od drzwi wejściowych do klatki schodowej, próbowała zadzwonić domofonem do sąsiadów jednak nikt ich nie otworzył. Funkcjonariusze okazali się bardziej skuteczni i kobieta mogła wrócić do swojego mieszkania - relacjonuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy policji w Rawiczu.

Rawiczanka była bardzo wdzięczna policjantom za ich postawę i bezinteresowność. Mimo, że dziękowała interweniującym funkcjonariuszom na miejscu, postanowiła ponownie złożyć podziękowania przychodząc osobiście na komendę. Kobieta przyzna, że dopiero później zdała sobie sprawę, że tak naprawdę znalazła się w sytuacji, która mogła zagrozić jej zdrowiu a nawet i jej dziecku - kończy rzeczniczka.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
19.28 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro